Вікна - сонячні батареї

Сьогодні, коли багато розмов про підвищення цін, тарифів на комунальні платежі так і хочеться перейти до альтернативних видів енергії для забезпечення комфортного життя + економії. І якщо ще кілька десятиліть сонячні батареї для звичайного жителя були тільки «на грані фантастики», то зараз вони зустрічаються в житті все більше. Нижче Ми розповімо, як можна не тільки економити на комунальних платежах, а й (в більшій мірі) самостійно акумулювати сонячну енергію і використовувати її в особистих цілях.

Віконні сонячні панелі для бізнесу та особистого користування:

В Україні серйозно говорять про використання сонячної енергії вже трохи більше 10 років, але починає популяризується ця сфера ось тільки рік-два. Є кілька вітчизняних компаній, які розвивають своє виробництво в цьому руслі, але грунтовно заповнять ринок ніхто не поспішає.

вікна-сонячні батареіЕслі раніше встановлювати сонячні панелі пропонували лише на дахах, то зараз є інноваційне рішення. Власники висотних офісних центрів, чиї скляні конструкції займають до 85% від загальної площі будівлі, можуть економити значні суми на електроенергію (особливо в теплі пори року), якщо встановлять спеціальні панелі, плівки на свої вікна. Вони будуть виконувати всі ті ж захисні функції, але замість відображення сонячної енергії будуть її акумулювати.

Качественные металлопластковые окна от известных мировых производителей Вы можете приобрести на сайте https://centrltd.com/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для багато квартирних будинків, де вікна не становлять таких великих площ, акумульована за цілий день сонячна енергія дозволить освітлювати всю квартиру весь вечір (в кращому випадку) або просто заряджати гаджети, живити дрібну побутову техніку.

Зупинимося докладніше, до чого дійшла інженерна думка сьогодні.

Скління і сонячні батареї:

Скління, пов'язане з сонячними батареями, почалося, коли західними фахівцями було запропоновано перемістити панелі з дахів будинків до скляних конструкцій. Але, з іншого боку, монтаж цих панелей був абсолютно неможливим завданням з наступних причин:

Непрозорість сонячних панелей;

Громіздкість конструкції;

Специфіка монтажу та кріплень;

Але щоб можна було поєднати ці дві конструкції, різні компанії знайшли кілька способів - суцільне скло з елементами сонячних батарей і спеціальна плівка, яка виконує функції сонячної панелі.

вікна-сонячні батареіЕслі розглянути кожен варіант в цілому, виходить, що:

Суцільне скло ( «сендвіч») - сонячна панель не повністю прозора і домогтися повної прозорості з прийнятним ККД поки не вдасться через всього 2% вуглецевого шару. За крихкості воно не поступається звичайному склу, а монтаж повинен проводитися виключно професіоналами. Але виробництво енергії порівняно зі звичайними сонячними панелями, що зараз монтуються на даху. Звичайно, вже є можливість встановити майже повністю прозорі конструкції, але їх ККД занадто низька.

Плівка з елементів для накопичення сонячної енергії (фотогальванічні панелі), після наклеювання на скло підвищує його фізичні характеристики. Наклеювати її може будь-яка людина. Якщо довіряти експериментів, при сонячній погоді енергія, яку збирають 1 такої плівки, легко буде живити будь-яке Ваше гаджет, а якщо мати акумулятор, який збирає цю енергію, зможе висвітлювати кімнату весь вечір.

вікна-сонячні батареіКак би там не було, правильне підключення і спеціальні пристрої повинні бути монтовані фахівцями, але їх вартість можна «відбити» досить швидко. «Другий варіант» (плівка) зараз є більш поширеним через більш економною вартості.

Сьогодення та майбутнє скління сонячними панелями:

Ще одним плюсом використання стекол в акумулюванні сонячної енергії є ще і захист приміщення від випромінювання і нагрівання повітря всередині. Як Ви вже встигли зрозуміти, скління сонячними батареями це:

економія;

Використання джерел альтернативної енергії, що є ще одним кроком до «розумному» енергоспоживанню;

вікна-сонячні батареіНо важливо пам'ятати, що для правильної роботи таких конструкцій, крім фахівців з монтажу вікон потрібен досвідчений електрик, який підключить в правильному порядку всі елементи. Саме проводка може стати найбільш проблематичним «місцем», особливо якщо панелі встановлюються в старих будинках. В такому випадку краще купувати спеціальні інвертора.

Який би спосіб скління з використанням сонячних панелей Ви не обрали б, важливо зробити правильний монтаж і не забувати про спеціальні пристрої і послуги хорошого електрика. Саме в такому випадку у Вас вийде використовувати власну систему альтернативної енергії.

Copyright © . All Rights Reserved