У відпустку в поодинці- за і проти

У відпустку в поодинці: за і проти.

Така ситуація може скластися у кожного: начебто і відпустку підписаний, і гроші відкладені, і плани збудовані. Ось тільки попутника не вистачає: пасію не відпустили з роботи, одного затягнули сімейні справи, а родич просто не хоче їхати ... Ось і доводиться вирішувати: їхати відпочивати в гордій самоті або відкласти поїздку до кращих часів? Деякі в такому випадку вдаються до допомоги інтернету: на просторах соціальних мереж і туристичних форумах не так вже й важко підшукати попутника на тиждень-другий відпустки. Подобрать и заказать тур на любой вкус и кошелек можно на www.otpusk.com по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Виходить зручний варіант для знижкових путівок в готелі або для пошуку нових друзів. Однак доведеться змиритися з тим, що попутник, знайдений через інтернет, до самого відпустки залишиться котом в мішку, який зможе проявити себе з несподіваного боку. Вислові Хемінгуея «Подорож ТІЛЬКИ З ТИМ, КОГО ЛЮБИШ» МОЖНА розуміти двояко.

Або в дорогу взагалі не варто вирушати, якщо немає можливості захопити коханої людини, або все-таки варто - але в цьому випадку зовсім одному.

Зустрічаються навіть мандрівники, які принципово обходяться без попутників - настільки відчули вони смак абсолютної свободи, яка наздоганяє, коли людина опиняється далеко від дому, без кого-небудь знайомого поруч. Їм як вічних опонентів протистоять люди компанійські, які не бачать відпустки без натовпу рідних і друзів, або без супутника життя. Причому в дискусіях і одних, і в інших знаходяться аргументи за і проти одиночних подорожей.

За: Свобода вибору і пересувань.

Цей пункт, безсумнівно, лідирує в списку переваг одиночних подорожей. Замість нескінченних суперечок і обговорень можна просто розгорнути карту світу і вибрати на ньому точку, куди ви давно хотіли б поїхати. Можна прописати свій маршрут до найменших пунктів, знаючи, що його ніхто не оскаржить і не зірве; можна навпаки, не складати ніякого плану і, приїхавши в початковий пункт, пограти в «перекотиполе»: робити те, що підказує настрій. Можна назбирати матеріалів для цілого роману, блукаючи по Азії в компанії одного тільки рюкзака; можна ліниво валятися на пляжі без жодних докорів з боку більш активних друзів. Тільки ви і дорога - і ніяких указів!

Copyright © . All Rights Reserved