У пошуках стоматолога

У пошуках стоматолога. Коли ви шукаєте стоматолога, стоматологічна асоціація пропонує наступні пропозиції:

Запитайте сім'ю, друзів, сусідів або колег за їх рекомендації.

Запитайте свого сімейного лікаря або місцевого фармацевта.

Якщо ви переїжджаєте, попросіть вашого поточного стоматолога дати рекомендацію. К вашим услугам лучшая стоматология киев доступна по самой демократичной и выгодной цене, без накруток и переплат, для Вашего здоровья.

Зв'яжіться з вашим місцевим або державним стоматологічним суспільством. Надає список місцевих і державних стоматологічних товариств на своєму веб-сайті. Ваші місцеві і державні стоматологічні суспільства також можуть бути перераховані в телефонному довіднику в розділі «стоматологи» або «асоціації». Пропонує зателефонувати або відвідати більше одного стоматолога, перш ніж вибрати одного. Що я повинен шукати при виборі стоматолога?

Ви і ваш стоматолог будете довгостроковими партнерами по догляду за порожниною рота; тому ви повинні знайти кого-то, з ким вам буде зручно. Щоб знайти підходящого стоматолога, який відповідає вашим потребам, розгляньте наступні питання:

Які години роботи? Вони зручні для вашого графіка?

В офіс легко дістатися з роботи або з дому?

Де дантист здобув освіту і підготовку?

Який підхід у стоматолога до профілактичної стоматології?

Як часто стоматолог відвідує конференції та курси підвищення кваліфікації?

Який тип анестезії сертифікований стоматологом для проведення, щоб допомогти вам розслабитися і відчувати себе більш комфортно під час будь-якого необхідного лікування зубів?

Які заходи вживаються для усунення надзвичайних ситуацій в неробочий час? (Більшість стоматологів домовляються з колегою або службою невідкладної допомоги, якщо вони не в змозі надати невідкладну допомогу.)

Чи надається інформація про всі збори і планах платежів до початку лікування? Якщо ви порівняння покупки, попросіть оцінки на деяких загальних процедур, таких як повномасштабних рот рентгенівських променів, усного іспиту і очищення, а також заповнення порожнини.

Чи бере участь стоматолог в вашому плані стоматологічного здоров'я?

У чому полягає політика офісу стоматолога при пропущених зустрічах?

При відвідуванні стоматологічного кабінету:

Офіс здається чистим, охайним і акуратним? Чи всі поверхні і обладнання в процедурному кабінеті виглядають чистими.

Copyright © . All Rights Reserved