Сила та сексуальність чоловіків

Надрукуйте «сексуальне здоров'я» в пошуковій системі, і цілком ймовірно, що ви будете засипані сторінками статей, що охоплюють всі і вся, від сексуальних норм і рад по відносинам, контролю над народжуваністю і вагітності до інформації про ЗПСШ і про те, як уникнути їх. Однак рідше обговорюються рясні фізичні і психологічні переваги сексу. Ми склали список головних переваг сексу для здоров'я, підтверджений наукою. Вы можете заказать и купить эфффективный препарат dapoksetyna tabletki для мужского здоровья по доступной и выгодной цене, без переплат. 

Секс має безліч переваг для фізичного і психологічного здоров'я.

При вивченні того, як секс впливає на розум і тіло, список потенційних вигод представляється нескінченним.

Крім відтворення, задоволення і близькості, секс, здається, робить позитивний вплив на багато сфер життя, включаючи роботу, фізичні і розумові здібності, шлюб і щастя в старшому віці. Секс також може надавати позитивний вплив на певні органи і стану, а також профілактичний вплив на деякі захворювання.

Наприклад, недавнє дослідження, опубліковане в Журналі Управління, показало, що підтримка здорової сексуального життя будинку може підвищити задоволеність роботою і залученість на роботі.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі «Психологічна наука», секс також може зіграти основоположну роль в збереженні щасливого шлюбу. Партнерам пропонується випробувати сексуальне «післясвітіння», яке триває до 48 годин після статевого акту. Це післясвітіння пов'язано з більш високими рівнями довгостроковій задоволеності відносинами.

Секс також вважається важливою формою вправ. Секс спалює близько 85 калорій, або 3,6 калорій в хвилину, згідно з дослідженням, опублікованим в PLOS One.

Ці кілька прикладів - крапля в океан численних переваг для здоров'я сексуальної активності і мастурбації, які представлені в дослідженнях по всьому світу. Медичні новини сьогодні дають основну інформацію про користь сексу для здоров'я на основі фактичних даних. Згідно з дослідженнями, опублікованими в «психологічних звітах», участь в сексі від одного до двох разів на тиждень є оптимальною для зміцнення імунної системи. Вчені можуть перевірити, наскільки сильні наші імунні системи, вимірявши рівень антитіл, які називаються імуноглобуліну A (IgA), в слині і слизовій оболонці.

Copyright © . All Rights Reserved