​Що краще: новобудова або вторинне житло?

Всі, хто замислюється про покупку квартири, задають собі питання, що ж вибрати - «вторинку» або «новобудову»? Зрозуміло, свої достоїнства і недоліки є у обох варіантів. Варто розглянути їх більш детально.

Плюси і мінуси вторинного житла

Більшість жителів Тюменської області вважають за краще купувати квартиру на вторинному ринку, і цьому є ряд важливих причин:

- Зазвичай вторинне житло являє собою обжите і вельми затишний простір, особливо якщо правильно підібрати таку квартиру, яка підійде кожному члену сім'ї.

- На вторинному ринку зазвичай представлена велика кількість самих різних планувань.

- Райони, в яких розташовані об'єкти вторинного житла найчастіше є зоною давньої забудови з відмінною інфраструктурою.

Тим більше, багато хто вважає, що покупка вже готового житла може стати менш проблематичним варіантом, ніж придбання квартири в новобудові, оскільки немає необхідності чекати здачу будинку, а можна відразу заїжджати і жити. Проте, на практиці може виявитися зовсім по-іншому.

Наприклад, купуючи житло на вторинному ринку можна виявити, що неможливо вивести запахи, що залишилися від старих господарів, і в квартирі доведеться робити ремонт. У ванній кімнаті найкраще поміняти сантехніку, оскільки цвіль просто так не відмивається. А в будинку, який належить до так званого старого фонду, найкраще поміняти труби, провести повну перевірку вентиляції і труб, а також поставити нові вікна та двері. Все це може відняти не тільки час, а й гроші.

ЖК Greenville Park: единое пространство, в котором сбываются все мечты! Имеено здесь Вы сможете купить жилье, о котором мечтали всю свою жизнь.

Переваги і недоліки житла в новобудовах

- Найважливішим плюсом житла в новобудові можна вважати чистоту і свіжість, оскільки в цій квартирі ніхто не жив, стіни ще зберігають запах штукатурки і фарби, а завдяки просторим сучасним плануванням є де проявити власний дизайнерський талант.

- Крім того, сам будинок зажадає капітального ремонту ще не скоро.

- Новобудови залучають пильно увагу комунальних служб, які зайняті облаштуванням прилеглої території, а також представників бізнесу, які відкривають магазини, кафе, центри послуг і багато іншого на нових територіях. І це не дивно, оскільки інфраструктура району активно росте і розвивається, особливо в Красноярську.

- Ще однією важливою причиною, щоб купити квартиру в новобудові може стати той факт, що сучасні забудовники відразу ж ставлять лічильники тепла і води, а також пластикові вікна в квартирах.

- І нарешті, житло в новобудові може стати відмінним способом інвестування. При покупці квартири на початковій стадії будівництва будинку її ціна досить невисока. Але через пару років, коли будинок вже буде введений в експлуатацію, вартість виросте, і продати її можна буде істотно дорожче. Крім того, таку квартиру можна здавати в оренду і отримувати таким чином гарантований додатковий дохід.

Основним мінусом новобудови є те, що необхідно чекати здачу будинку.

Підібрати квартиру сьогодні дуже просто, адже ринок первинної нерухомості відчуває останнім часом бурхливе зростання завдяки високому попиту покупців. Він виник завдяки стабільності нафтогазового регіону, а також фінансуванні державою різних популярних соціальних програм.

Copyright © . All Rights Reserved