Шліфувальні машини кутового типу

Шліфувальні машини кутового типу є одним з найбільш затребуваних видів обладнання завдяки унікальним функціональним можливостям, які дозволяють застосовувати компактні пристрої в безлічі областей. Ми пропонуємо купити УШМ в СПб з повною гарантією виробника. У каталозі представлено безліч рішень, серед яких ви можете знайти оптимальне для ваших завдань.

Конструкція і принцип роботи

Будь-яка, як аматорська, так і професійна УШМ складається з наступних основних вузлів:

корпус зі шпинделем і ротором;

силовий блок (Пневмомотор);

регулятор числа обертів;

ручка;

блок керування;

виброгасящая накладка;

фланець;

шліфувальний круг.

При натисканні на пусковий важіль (кнопку) стиснене повітря надходить в робочу область. Передавання зусилля від двигуна на шпиндель виконує ротор, на протилежному кінці якого розміщується коло. Професійна кутова шлифмашинка оснащується регуляторами, що дозволяють контролювати обороти в широких межах.

Галузь застосування

Качественную УШМ Вы можете приобрести на сайте https://www.klondayk.com.ua/ru/products/uglovye_shlifmashiny/index.html по самой выгодлной стоимости на сегодняшний день.

Кількість і складність виконуваних компресорними пристроями операцій ідентичні моделям, які працюють від електричної енергії. При цьому пневматичні машини можуть застосовуватися в місцях, що не дозволяють використовувати інший інструмент через обмеження з безпеки або відсутності відповідних умов.

Купити кутову шлифмашинку можна для обробки різних кам'яних порід (граніт, мармур та ін.), Різання металевих виробів, зачистки швів і зняття фасок. Такі можливості роблять застосування обладнання ефективним при виконанні ряду ремонтних і будівельних робіт, в тому числі на автомобільних сервісах і СТО.

Основні характеристики УШМ: яку кутову шлифмашинку купити

Щоб придбати інструмент, що повністю відповідають конкретним завданням, слід врахувати:

Габарити. Це дуже важливий параметр при обробці невеликих поверхонь, дрібних деталей і важкодоступних ділянок. Для таких задач краще купити акумуляторну УШМ.

Потужність і продуктивність. Чим дорожче інструмент, тим вище цей показник. У сукупності з допустимим зусиллям він визначає довговічність обладнання. Для професійної діяльності краще вибирати УШМ потужністю близько 10000 об / хв при максимальному тиску в 6,5 атмосфер і пропускної здатності вище 300 л / хв.

Розмір застосовуваного диска. Чим більше діаметр кола, тим глибше максимальний розріз. Можливість використання витратних матеріалів за розмірами обмежується технічними характеристиками УШМ і захисним кожухом. При цьому існують модифікації без обмежувача, в їх число входять орбітальні і спеціальні дворучні моделі. Вони відрізняються підвищеною продуктивністю і компактністю. У нас можна купити орбітальну пневмо-шліфувальну машинку аматорського або професійного класу.

Додаткові можливості. Ціна на УШМ залежить від допоміжних функцій. Серед найбільш затребуваних опцій можна відзначити систему м'якого старту, контролю та підтримки обертів на одному рівні, автоматичну балансування диска і вузол захисту пристрою від перегріву.

Комплектація. Якщо ви вирішили, яку вибрати УШМ, не забудьте придбати необхідні додаткові аксесуари і приналежності: кола, засоби захисту та ін.

Незалежно від конкретної моделі продукція, представлена в каталозі, відрізняється чотирма перевагами:

висока міцність, що є результатом зменшення кількості деталей в конструкції в порівнянні з електричними моделями;

висока продуктивність - безперечний плюс пневматичної УШМ будь-якої марки;

повна безпека - мінімальний ризик небажаного загоряння внаслідок іскроутворення і КЗ.

Copyright © . All Rights Reserved