Шаржі і портрети

Шаржі і портрети замовити можна тут. Але, не всі знають що таке шарж. Пояснюю наочно і популярно:

Шарж це веселий портрет.

А якщо в широкому сенсі, то Шарж це такий малюнок, на якому в гумористичному ключі зображені одухотворені істоти, як правило це люди, а так само тварини, інопланетяни і навіть автомобілі. Шаржи по фотографии Вы можете заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Шарж є різновидом гумористичних жанрів в образотворчому мистецтві, поряд з такими жанрами як комікс, карикатура, мультиплікація. Головна особливість шаржу в тому що художник фокусує увагу на шаржіруемом персонажа, при цьому робляться акценти на найбільш комічних моментах в малюнку, наприклад посмішка або який-небудь вигадливий сюжет. Очевидне відміну шаржу від коміксу в тому що комікс це історія в картинках, а шарж складається з однієї картинки.

Відмінність шаржу від карикатури. Шарж часто плутають з карикатурою. У західноєвропейських мовах, що шарж що карикатура, все одне слово caricature. По русски, однак, розрізняють деякі смислові відтінки. Шарж в нашому розумінні це незлобивий, добродушний малюнок. Якщо карикатура це сарказм, то шарж це гумор. Не дарма кажуть «дружній шарж», але «політична карикатура».

Етимологія слова. Як і інші модні терміни в образотворчому мистецтві слово шарж прийшло до нас з Парижу. За французькою Сharger, що в перекладі означає перебільшувати. Ще в 70-і-80-ті роки в країні це слово було в певних колах вживано але мало кому відомо. Шаржі були частково привілеєм для політичних діячів і знаменитих артистів. Надалі вуличні художники понесли мистецтво в маси і ось уже в інтернеті велика конкуренція по цьому слову, шаржі у всіх на слуху. Мета цього майстер-класу допомогти починаючому художнику навчитися малювати дружній шарж. Мій урок цілком може зрозуміти і освоїти будь-який цікавиться образотворчим мистецтвом людина. Однак все знання добре засвоюються лише на практиці. Тому мої уроки мають практичне спрямування, яке засноване на вивченні шаблонів і правильному застосуванні їх в роботі. У будь-якому випадку терпіння і наполегливість дадуть нехай не швидкий але стабільний результат. На початку багатьом здається, що майбутня робота практично не можлива. І багато падають духом і відмовляються від спроби продовжувати. Що можна порадити в цьому випадку? Не впадай у відчай. Тільки практичні вправи і щоденний малюнок олівцем дадуть вам впевненість і майстерність.

Copyright © . All Rights Reserved