Сендвіч панелі Рууккі якісне рішення підвищення енергонезалежності будівлі

Енергоефективні сендвіч панелі з ущільнювачем застосовуються для швидкого і простого монтажу при будівництві швидкомонтованих будівель.

Сендвіч-панелі Ruukki поставляються у вигляді збірних готових панелей, які дають замовнику можливість вибирати між різними ізоляційними матеріалами (мінеральна вата або пінополіізоцианурат), профілюванням поверхні, розмірами ізоляції, поверхнями та різними кольорами. Сендвіч панелі представляють собою компактні елементи «все в одному», що складаються з зовнішньої суцільної оболонки, шару ізоляції всередині.

Придбати сендвіч панелі можна в Раута, українського партнера Рууккі компанії.

Стінові сендвіч панелі можна використовувати горизонтально або вертикально. Вони також доступні з видимим або прихованим кріпленням.

Всі панелі Ruukki мають ідеальну геометрію, що забезпечує швидкий і простий монтаж. Використовуючи сендвіч-панелі Ruukki, можна швидко і ефективно побудувати будівлю для комерційного призначення, а також мати оптимальну ізоляцію і пожежну безпеку з естетично приємним фасадом і дахом.

Високоефективні сендвіч-панелі фінського виробника можуть використовуватися в багатьох областях, включаючи сільське господарство, промисловість, офіс, виставковий зал, склад, холодильну камеру, тощо.

Copyright © . All Rights Reserved