Садові альтанки для ділянки

Садові альтанки для ділянки

Садова альтанка - це місце на вашій ділянці, яке можна використовувати для посиденьок, прийому їжі, та й просто відпочинку. Крім цього, альтанка може зробити вашу ділянку більш привабливим. Але для того необхідно підійти до її вибору з розумом.

Альтанка, оповита рослинами

Види садових альтанок (матеріал)

Дерев'яна. Є найпоширенішим варіантом, адже її створення - досить просте завдання. А зі своїми функціями така альтанка справляється не гірше будь-якої іншої. Простота в поєднанні зі зручністю - ось що таке дерев'яна альтанка. К Вашему вниманию красивые и стильные беседки для дома и сада по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. До того ж, вони екологічні і відмінно поєднуються з дизайном ділянки.

Металева. Хоч виглядає на ділянці вона не настільки природно, теж може відмінно поєднуватися з дизайном. Головним її перевагою, зрозуміло, є довговічність. Тільки час від часу необхідно перефарбовувати. А з недоліків можна відзначити значну вартість і високу теплопровідність (в жарку погоду сильно нагрівається).

Ковані. Це ускладнений варіант металевої альтанки. Більш красива і більш витончена (є різні металеві завитки і прикраси). Правда, дозволити собі таке можуть далеко не всі, оскільки створення кованої альтанки є складним завданням, а значить і коштує вона аж ніяк не дешево.

Цегляна. Являє собою, скоріше, маленький будиночок на території ділянки. Хоча можна обмежитися і спрощеним варіантом (на зразок автобусних зупинок кінця минулого століття).

Переваги альтанки на ділянці

- Гарне місце для відпочинку (особливо в теплу погоду).

- Місце для прийому їжі на свіжому повітрі (особливо добре для сім'ї).

- Гарне місце для сімейних або дружніх вечірніх посиденьок (або для святкування чого-небудь в тісному колі).

- Захист від сонячних променів влітку (можна і вдома сховатися, але на свіжому повітрі приємніше адже).

- Поліпшення дизайну ділянки (альтанка робить його більш затишним і комфортним).

висновок

Вважаю, сумнівів з приводу того, ставити альтанку собі на ділянку чи ні, більше ні в кого не залишилося. Адже при відсутності помітних недоліків, володіє ця будова безліч переваг. Залишилося лише визначитися з матеріалом і зовнішнім виглядом. Але цей вибір кожен повинен зробити самостійно, оскільки різні види садових альтанок мають свої переваги й недоліки.

Copyright © . All Rights Reserved