Рівне- місто-північний захід України

Рівне, раніше Рівне, місто, північний захід України, на невеликій річці Устя. Вперше згаданий в 1282 році, Рівне довгий час був другорядним польським поселенням У 1795 році він перейшов в Росію, а в 1797 році був зроблений місто. Зростання почалося в кінці 19-го століття, коли місто стало важливим залізничним вузлом. Між 1920 і 1939 роками вона повернулася до Польщі. У 1960-і роки її населення значно збільшилася з ростом хімічної та машинобудівної промисловості. У місті є філія Київського університету і є навчальні заклади. Населення (2001) 248 813; (2005 р) 247 870.

Самые важные и интересные события в городе Ровно доступны на портале https://rivne.name/ru и доступны в любое удобное для вас время бесплатно и без регистрации.

Україна, країна, розташована в Східній Європі, друга за величиною на континенті після Росії. Столиця - Київ (Київ), розташований на річці Дніпро на півночі центральної частини України.

Повністю незалежна Україна з'явилася тільки в кінці 20-го століття, після довгих періодів послідовного панування Польщі - Литви, Росії та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (СРСР). Україна пережила короткий період незалежності в 1918-20 роках, але в період між двома світовими війнами частини Західної України знаходилися під владою Польщі, Румунії та Чехословаччини, а потім Україна стала частиною Радянського Союзу як Український радянський соціаліст. Республіка (РСР). Коли Радянський Союз почав розпадатися в 1990-91 роках, законодавча влада Української РСР проголосила суверенітет (16 липня 1990 г.), а потім повна незалежність (24 серпня 1991 г.), що було підтверджено народним схваленням в ході плебісциту (1 грудня 1991 р .). З розпадом СРСР в грудні 1991 року Україна здобула повну незалежність. Країна змінила свою офіційну назву на Україну, і це допомогло заснувати Співдружність Незалежних Держав (СНД), об'єднання країн, колишніх республік Радянського Союзу.

Земельні ділянки

Україна межує з Білоруссю на півночі, Росією на сході, Азовським морем і Чорним морем на півдні, Молдовою і Румунією на південному заході, а також Угорщиною, Словаччиною та Польщею на заході. На крайньому південному сході України відокремлена від Росії Керченською протокою, який з'єднує Азовське море з Чорним.

Copyright © . All Rights Reserved