Препарати для профілактики та лікування ока

Препарати для профілактики та лікування синдрому сухого ока

Регулярне застосування препаратів з зволожуючим і захисним дією значно скорочує неприємні відчуття в очах. Дані кошти в останні роки використовуються все частіше через зрослу зорового навантаження. Для очей Ви можете замовити якісні та ефективні препарати за доступною і вигідною ціною, без переплати.

Важлива інформація для пацієнта:

Потрібний препарат штучної сльози підбирають дослідним шляхом: закопують кілька разів і орієнтуються на відчуття пацієнта.

Зволожуючі краплі відрізняються один від одного по консистенції. Деякі препарати досить рідкі, вони діють недовго. Густіші кошти залишаються на поверхні ока довше, тому користуватися ними якомога рідше.

Якщо прояви синдрому сухого очі не усуваються за допомогою крапель, а частіше їх застосування не показано, хворому рекомендують гелеві препарати. Основу гелю становить гіалуронова кислота, яка володіє зволожуючими властивостями, регулює вміст вологи в шкірі вік. Іншим компонентом є екстракт алое вера, який має протизапальні, антисептичні та тонізуючими властивостями. Даний екстракт допомагає усунути симптоми подразнення в області століття, покращує обмін речовин, усуває сухість ока і знімає відчуття втоми очей.

До складу входять препарати сірки, що володіють антисептичною дією. Після застосування препарату на століттях зменшується або повністю усувається популяція кліщів-паразитів (демодекса). Показаннями до застосування є профілактика і зняття запальних явищ століття, профілактика і лікування синдрому сухого ока, профілактика виникнення ячменю, а також - порушення сльозопродукції, викликане носінням контактних лінз, і відчуття втоми очей. Гель може застосовуватися як засіб щоденної гігієни. При попаданні його в очі можливе короткочасне печіння, яке проходить протягом однієї хвилини і не вимагає додаткового лікування. Зволожуючий засіб створено на основі натурального рослинного екстракту, схожого за складом з людської сльозою. Підходить для регулярного використання, значно покращує стабільність слізної плівки. Знімає сухість і втому очей, які можуть виникнути при роботі за комп'ютером, водінні автомобіля, носінні контактних лінз, читанні, поганої освітленості. Сприяє оздоровленню рогівки і кон'юнктиви ока, забезпечуючи тривалий зволожуючий ефект.

Copyright © . All Rights Reserved