​Преимущества печати и офисной бумаги

Якість паперу визначається, перш за все, сукупністю її фізичних, хімічних і електростатичних властивостей. Саме за цими параметрами папір потрапляє в ту чи іншу категорію. Для зручності категорія офісних паперів позначається буквами: А, В і С.

 К Вашему вниманию бумага а4 оптом доступна к заказу по выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. - вища категорія паперу. Гарантує максимальну якість друку. Папір виготовляється з евкаліптової сировини, деревини Eucalyptus Globulus, волокна якої більш товсті і міцні в порівнянні з іншими. Деревина цього дерева дозволяє досягти високих показників якості паперу: білизна від 98% по ISO і від 161% по CIE. Це дозволяє максимально відобразити передачу кольору при кольорового друку, а також контрастність в чорно-білому варіанті.

Папір для офісної техніки

Папір вищої категорії застосовується для струменевого і лазерного друку, так як забезпечує високу поглинання чорнила і швидке висихання. Продовжує працездатність офісної техніки, не скручується при високих температурах, а сверхгладкой поверхню забезпечує збереження документів до 150 років.

Дуже добре підходить для використання в офісі. Застосовується для друку представницьких документів, кольорового високошвидкісного копіювання та друку, кольорового лазерного друку. Це категорія паперу з поліпшеною якістю друку для всіх технологій. Підходить для будь-яких видів офісної техніки, крім споживачів, які використовують спеціалізовану папір або мають необхідність копіювати в великих обсягах.

Папір для офісної техніки

Цей вид паперу з кожним роком набирає все більшої популярності. Відмітна особливість - більш висока непрозорість 91-92% і білизна 97-98% по ISO, 152-160% по CIE. За рахунок гладкості та мінімальної шорсткості, дозволяє використовувати її для двосторонньої і високошвидкісного друку, кольорового і лазерного копіювання великими тиражами. Рекомендована для архівного зберігання з гарантійним терміном до 100 років. Якщо ви використовуєте мережеві лазерні друковані пристрої з високою продуктивністю і двостороннім друком, папір класу В, однозначно, ваш вибір. Підійде навіть для чорнового варіанту і пробного друку на струменевих принтерах.

Copyright © . All Rights Reserved