​Область застосування магнітол

Область застосування

- Автомобільна. Традиційні автомагнітоли, розраховані на використання в салонах автомобілів, де пристрій не піддаватися впливу пилу, опадів та інших несприятливих чинників. Мають типові монтажні розміри в цілих одиницях DIN; виняток становлять штатні моделі (про те й інше див. нижче). - Мореплавство. Магнітоли, допускають установку на катери, яхти та інші водні види транспорту. Від класичних автомобільних моделей відрізняються перш за все підвищеним ступенем захисту від вологи, перепадів температур і ультрафіолету - рубки катерів і яхт часто робляться відкритими, і без такого захисту не обійтися. Відзначимо, що багато подібних моделі допускають також використання традиційним способом, в автомобілях. К Вашему вниманию качественная и практичная магнитола с навигацией и камерой доступна по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Монтажний розмір. Розмір автомагнітоли по ширині і висоті, що визначає можливості її установки в авто. Для успішної установки магнітоли необхідно, щоб відповідне гніздо в автомобілі мав такий самий розмір, як і сама магнітола, або більше. Універсальною одиницею вимірювання монтажного розміру є DIN: 1 DIN відповідає ширині 178 мм і висоті 50 мм. При цьому пристрої різних типорозмірів мають одну ширину і розрізняються тільки по висоті:

- 1/2 DIN. Компактні пристрої висотою 25 мм при стандартній ширині 178 мм.

- 1 DIN. Найбільш поширений типорозмір сучасних автомагнітол (розміри див. Вище).

- 2 DIN. Цей типорозмір відповідає висоті магнітоли 100 мм при ширині 178 мм. Зазвичай розмір 2 DIN мають досить потужні пристрої з великою кількістю додаткових функцій - так, вони часто оснащуються великими кольоровими екранами, придатними навіть для перегляду відео. Окремим різновидом є т.зв. штатні магнітоли. Це пристрої, спочатку виготовлені для певної марки автомобілів і, як правило, поставляються відразу ж разом з ними в одній з комплектацій. Такі магнітоли мають власні унікальні монтажні розміри, часто не зв'язані зі стандартом DIN, внаслідок чого вони не можуть встановлюватися в жодні моделі автомобілів, крім тих, для яких спочатку призначені.

Copyright © . All Rights Reserved