​Інвентар для лісництва

Інвентар для лісництва, форвардери, харвестери, лісонавантажувачі

Ефективність, з якою працює лісова промисловість, у великій мірі залежить від наявності лісозаготівельної техніки, що використовується для збільшення продуктивності і раціоналізації робочих процесів. Інвентар для лісництва отримала визнання вітчизняних підприємств за рахунок надійності конструкції і простий експлуатації. Це забезпечується за рахунок застосування модернізованого парку металорізального обладнання та оригінальних комплектуючих від підприємств, відомих на світовому рівні. Наприклад, застосовуються гідронасоси та гідророзподільники і провідні мости німецького виробника і форвардер продаж, ціни вказані в каталозі. К Вашему вниманию надежная лесозаготовительная техника амкодор цены на товар самые выгодные и доступные, без накруток и переплат. 

асортимент

Колісний харвестер застосовується для обрізки сучків, оперативної валки дерев, пакетування хлистів, сортиментів і дерев, а також для розкряжування на потрібну довжину.

Вони включають в конструкцію великий спектр навісного обладнання, в тому числі стрілу зі збільшеною довжиною, щелепний захват і Швидкозамінні пристрої. Для попередження поломок та підвищення надійності на карданні вали, трансмісію, провідні мости і паливний бак встановлюється захист. На них також можуть бути встановлені арочний грейфер і ківш для тріски.

Форвардер застосовується для збору і навантаження лісоматеріалів. Крім цього, за допомогою форвардера можна проводити переміщення лісоматеріалів, складування і сортування деревини.

Колісна база якого 8х8, експлуатується в умовах заболочених і важкодоступних ділянок. У важких природних умовах також може функціонувати техніки. Інвентар для лісництва може працювати як в умовах сильної спеки (до +40 ° C), так і при низьких температурах (до -25 ° C). Тому інвестувати в виробництво з їх допомогою вигідно.

Лісозаготівельне обладнання виробництва можна порівняти з такими відомими зарубіжними аналогами. Техніка не поступається своїм міжнародним замінників за рівнем продуктивності, при цьому вартість її експлуатації, запчастин та сервісного обслуговування значно дешевше. Купити харвестер новий за антикризовими цінами ви можете в компанії.

В основі концепції виробництва лежить проста конструкція і максимальна доступність обслуговування і ремонту спецтехніки. Це значно відрізняє продукцію від аналогів.

Багатоопераційні лісозаготівельні машини використовуються для проведення повного ланцюжка дій по заготівлі та транспортуванні деревини. При цьому використовуються сучасні технології. Використовуючи спецтехніку, ви можете механізувати робочі операції на лісорозробках, а також істотно підвищити рівень продуктивності. Машини виконують валку дерев, розкряжування хлистів, обрізку гілок, трелювання деревини, дозволяють занурювати лісоматеріали і перевозити їх, застосовуються при виробництві тріски.

Потрібна техніка легко підбирається покупцем під всі запити незалежно від використовуваної технології лісозаготівлі. На кожну одиницю техніки для полегшення запуску дизеля при негативних температурах повітря встановлюється автономний передпусковий підігрівач від німецького виробника.

На кабінах використовуються захисні каркаси від падаючих колод. Також на них встановлені полікарбонатні скла, покриття яких надійно захищене від абразивного зносу. У темний час доби робочий простір висвітлюється фарами, що знаходяться на даху кабіни. Кондиціонер забезпечує комфортний кліматичний режим для максимально зручної роботи оператора.

Copyright © . All Rights Reserved