​Нестандартні вікна: ламінація, тонування, шпроси

Компанія «Центр ЛТД» - виробник якісних металопластикових вікон в Києві - вже багато років працює з дизайнерами, проектувальниками, архітекторами, і запрошує до співпраці всіх бажаючих. При вибору вікна ПВХ архітектори і дизайнера мають повну свободу, оскільки існують величезні можливості у виборі розмірів і форм.

Якщо Ви любитель оригінальності, то саме ми допоможемо Вам втілити в життя будь-які творчі знахідки професіоналів.

Які рішення пропонує наша компанія для творчості дизайнерів?

Нестандартні форми вікна.

nestandartnyie-oknaПомімо стандартних вікон, ми можемо зробити вікна нестандартної форми. Це можуть бути арочні, трикутні, трапецієподібні, круглі вікна. З огляду на складність виготовлення пластикового нестандартного вікна, Ви повинні розуміти, що терміни і ціна такого виробу може збільшитися в два-три рази, але при цьому, саме вікно може взяти на себе основну роль Вашої дизайнерської задумки.

Вы можете купить деревянные окна на сайте modern-house.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наприклад, можете побачити, як облаштували вхід в салон краси. В цьому випадку використовували проофільную систему REHAU E60, тонування «сатин + бронза», ламінація «дуб темний», гнутий імпост, гнуті ручки. Об'єкт знаходиться в Кишеневі, термін виготовлення 2,5 місяці.

дизайнерська фурнітура

ручка з замком золотоЕслі Ви замовили вікно «під дерево», або ж вікно з золотими шпросами, доцільно було б доповнити його золотий, бронзової, титанової ручкою і такими ж петлями. Це дасть вікна багатий, шляхетний вид. Ми можемо Вам надати різні варіанти ручок і петель.

Якщо Ви маєте нестандартні, неординарні ідеї, звертайтеся до нас і ми з легкістю допоможемо Вам втілити їх в життя! При виробництві пластикового вікна можна реалізувати багато дизайнерських та архітектурних рішень.

Ламінація вікон.

вікно-ламінаціяОкна можуть бути оформлені в найрізноманітніших кольорах і навіть під імітацію дерева, це дозволяє відтворити практично будь-який стиль. Ламінація можлива всередині і зовні, при чому одночасно в різних кольорах.

В останні кілька років все частіше з'являються замовлення на незвичайні кольори (зелений, червоний, синій) і особливо з 2016 року в моду увійшли кольору сірих відтінків (антрацит, сірий антрацит).

Стандартні кольори ламінації (темний, золотий, махаон, сірий), як правило, ми тримаємо на складі і терміни можемо витримати, як в стандартних білих вікнах (3-5 днів), більш рідкісні кольору можуть розтягнути терміни виробництва до 1-1,5 місяці.

Вікна з білим або сірим ущільнювачем

білий уплотнітельІногда клієнту необхідно щоб вікно було повністю білим, і навіть ущільнювач. Щоб вирішити цю проблему, ми можемо запропонувати вікна з білим силіконовим ущільнювачем. Також є варіант сірого ущільнювача. По термінах виготовлення таке вікно не буде відрізнятися від вікна з чорним ущільнювачем. Ціна буде дорожче в деяких профільних системах.

Насправді, на сьогоднішній день, виробники дешевших профільних систем: STEKO, WDS, EPSILON, AlmPlast в основному, за замовчуванням встановлюють сірий ущільнювач і фігурний штапик. У більш дорогих профільних системах: REHAU, SALAMANDER, VEKA та ін. За це доведеться заплатити на 2-3% більше.

тоновані вікна

tonirovka-dlya-okonТоніровка склопакетів це не тільки відмінне рішення для зниження проникності світла, це до того ж унікальна можливість підібрати колір скла, який би чудово поєднувався з фасадом Вашого будинку і зробив би його неповторним. Існує три основних види тонування: плівка, напилення, в масі, сатин (піскоструй). Плівка - найменший термін експлуатації, її можна додавати після установки склопакета (клеїти зверху) і плівка може нести захисну функцію від удару. Напилення - терміни експлуатації точно невідомі, встановлюється при виробництві склопакета, дає дзеркальний відтінок, великий вибір кольорів. У масі - терміни експлуатації точно невідомі, не має дзеркального відображення такого, як напилення. Сатин - має біло-сірого відтінку, може бути «в масі» або наноситься пескоструем, часто використовують дизайнери для точкового нанесення логотипів, малюнків і ін.

з 2015 року дуже добре зарекомендували себе скла SOLAR і SELEKT. Специфіка цього скла в тому, що воно є, практично, прозорим і, при цьому, затримує до 70% сонячної енергії. Це не захищає від сонячного світла, але добре захищає від інфрачервоного випромінювання.

Вікна зі шпросами

вікна зі шпросомШпроси - це декоративний палітурка всередині склопакета. Головною перевагою для покупця вікна з декоративними палітурками є можливість вибору дизайну оформлення вікна або двері на свій смак. Також їх використовують для того, щоб візуально розділити скла. Розрізняють внутрішні і зовнішні клеяться шпроси. Можуть бути різної ширини і в різних кольорах.

Copyright © . All Rights Reserved