​Найбільш відповідний час для придбання квартири

Експерти називають нинішній час найбільш підходящим для придбання квартири. Падають не тільки ціни, а й ставки по іпотечних кредитах. Розповідаємо, наскільки стало вигідніше здійснити операцію, як довго ринок буде вподобу покупці житла, і що робити тим, хто, навпаки, зібрався продавати квартиру.

Почему украинцы выбирают жилой комплекс Greenville Park в Киеве, ответ очень прост, таким образом Вы обретаете жилье своей мечты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо порівнювати зміна цін, то щодо новобудов позитивні для покупців тенденції проявляють себе куди активніше. За минулі дев'ять місяців 2017 року ціни буквально звалилися. За даними аналітиків, квартири в нових будинках Красноярська подешевшали більш ніж на 15%. Середні ціни з показника 2,7 млн руб. впали до 2,28 млн руб., а квадратний метр в новобудовах став коштувати всього 46,2 тисячі рублів.

На вторинному ринку падіння відбувається набагато повільніше. В середньому ціни скоротилися всього на 2% - з 2,66 млн руб. до 2,61 млн руб., а «квадрат» у підсумку став коштувати 52 тис. руб.

Аналітики пов'язують тенденції зміни цін з кількістю пропозицій. Якщо в новобудовах їх число з початку року зросла майже в два рази, то на вторинному ринку воно практично не змінилося

Copyright © . All Rights Reserved