​Нарколог на будинок

Нарколог на будинок - затребувана послуга. Багато сімей не хочуть виносити сміття з хати, виставляти проблеми на загальний огляд, тому вважають за краще викликати нарколога на будинок.

Виклик нарколога на будинок використовується, коли:

Потрібно терміново вивести людину із запою;

У наркозалежного ломка;

Залежний боїться йти в медичний заклад;

Потрібно провести діагностику людини (аналізи на наркотики, виявлення наявності залежностей);

Пацієнт віддає перевагу лікується вдома. Переваги послуги «нарколог на будинок». К Вашим услугам нарколог вызов на дом для реальной помощи анонимно и по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат. 

1. Анонімність.

2. Оперативність - цілодобовий швидкий виїзд.

3. Індивідуальний підхід.

Лікарі надають кваліфіковану допомогу за строковим висновку із запою з виїздом нарколога на будинок до пацієнтів

Якщо Вам або Вашій близькій людині, що знаходиться в запої, потрібна була термінова допомога лікаря - нарколога на дому, зателефонуйте за телефонами. Найбільш популярне звернення за послугою «нарколог на будинок» пов'язане з виведенням з запою на дому. Під час запою організм пацієнта піддається найсильнішому отруєння, яке пригнічує все системи та органи людини. Алкоголь вражає кровоносну систему, серце, у людини різко падає тиск, він страждає від нестачі кисню. Низький тиск позначається і на нирки, це загрожує летальним результатом. Вражається печінка. Бувають випадки, коли запій призводить до коми. Будь-яке з перерахованих наслідків служить достатнім аргументом для виклику нарколога на будинок для переривання запою. Нарколог на будинок приїжджає з усім необхідним для купірування запою, детоксикації та надання термінової допомоги при алкогольному отруєнні.

Важливо надати допомогу на початку запою, не затягувати з лікуванням. В цьому випадку шкоди організму від алкоголю буде мінімальним і, можливо, обійдеться без важких наслідків. Нарколог на будинок приїжджає цілодобово, відразу після вашого виклику. Виклик лікаря-нарколога на будинок - це послуга, яка значно полегшує процес лікування від тих чи інших залежностей. За допомогою лікаря-нарколога можна за деякий час швидко і якісно вивести людину з наркотичного або алкогольного сп'яніння, без наслідків для організму. А навіть навпаки-в процесі проведення всіх необхідних процедур, з організму людини виводяться всі токсини, які так чи інакше могли потрапити під час тривалого прийому алкоголю або наркотичних речовин. Нарколог на будинок приїжджає за першим викликом, так як з людиною, який знаходиться в небезпечному для організму стані, може раптово статися непередбачувані обстоятельства- це і ускладнення на тлі серцево-судинних захворювань, отруєння і т. П. Серйозні ускладнення, здатні привести людину до летального результату. Але варто пам'ятати, що фахівця потрібно викликати саме з лікарень або клінік, які є офіційно зареєстрованими і мають спеціальні дозволи. До приватним же лікарям не варто звертатися, тому що найчастіше бувають випадки шахрайства, які призводять до раптової смерті пацієнта.

Copyright © . All Rights Reserved