Молодіжний клуб Черкаси

Молодіжний клуб р Черкаси

У молодіжному клубі в даний час за списком 25 осіб (вік підлітків від 12 до 18 років), збираються на регулярні зустрічі до 15 осіб. Зустрічі проходять в Хесед в п'ятницю о 17.00 та в неділю о 11.00. Крім цих зустрічей підлітки беруть участь у благодійних акціях і заходах, які проводяться в громаді. Ми намагаємося максимально урізноманітнити програми для підлітків, і за допомогою майстер-класів, в яких вони беруть участь, як навчаються і як навчають, діти отримують нову інформацію і відчувають себе потрібними громаді. Група активно почала роботу в квітні місяці, готували разом Песах для недільної єврейської школи. У травні 2015 роки до Дня Перемоги, підлітки обдзвонювали і вітали ветеранів ВВВ, об'їжджали разом з волонтерською групою тих, хто не може пересуватися самостійно, і вітали, дарували квіти. Брали участь в акціях зі збору макулатури, збирали пожертви і на виручені гроші купували засоби гігієни для дітей-сиріт в Черкаський притулок. 

Самые интересные и важные события в Черкассах собраны на портале cherkasy.name и доступны в любое удобное время бесплатно и без регистрации.

Після, відвідували притулок з благодійними подарунками і для дітей з притулку підлітки проводили майстер-клас з плетіння браслетів. Виготовляли еко-іграшки і допомагали проводити аукціон, де продавалися ці вироби, а кошти були спрямовані на купівлю необхідних речей сім'ям - переселенців із зони військових дій. Молоді люди брали участь в міських акціях, спрямованих на допомогу дітям сиротам та переселенцям з Луганської та Донецької областей. За цей досить короткий термін діти змогли здружитися і готові продовжувати розпочату справу. У молодіжній групі проводяться лідерські заняття, підготовка до бар / бат Міцва (влітку цю церемонію проводили для 10 молодих людей). Заняття в молодіжних проектах «Англійська чай» і «Іврит - мова пророків» дуже подобаються хлопцям, крім того, саме тут молоді люди можуть отримати додаткові знання, попрактикуватися і продовжити спілкування з мадріхамі з Америки та Ізраїлю, які приїжджають до нас для участі в проведенні Шаббатона і сімейного табору. Хлопці активно беруть участь в програмах громади, допомагають у проведенні занять і свят для дошкільнят. Завдяки молодіжному клубу у нас в громаді з'явився танцювальний колектив «Шмейхеле» (Посмішка), починаємо працювати над створенням театральної групи, це все можливо, якщо молоді люди будуть ініціативні, ми сподіваємося, що це призведе до гарних результатів, спрямованим на розвиток єврейської громади.

Copyright © . All Rights Reserved