​ліжка двоспальні

Двоспальне ліжко є найбільш затребуваним розміром ліжка в сучасному побуті. Ліжка підрозділяються по ширині: стандартні розміри 140, 160 і 180 см. В розділі "ліжка" є відповідні підрозділи, де Ви можете підібрати ліжко з представлених варіантів тільки цікавить Вас розміру.

Вы можете купить кровать в Украине по самой выгодной стоимости на  сегодняшний день.

Основними матеріалами є масив деревини різних порід, ЛДСП, МДФ і комбінації цих матеріалів. Також представлені металеві двоспальні ліжка і ліжка, виконані в комбінації метал / дерево. Необхідно звернути увагу, що деякі двоспальні ліжка є окремими предметами меблів, а деякі входять до складу спалений або є елементами модульних колекцій меблів. При цьому в переважній більшості випадків ліжка, що входять до складу гарнітурів або модульних систем, Ви можете придбати окремо, виняток становлять лише бюджетні гарнітури за дуже низькою ціною.

При покупці ліжка дуже важливий правильний підбір матраца. У нашому асортименті є матраци всіх розмірів, відповідних пропонованим двоспальним ліжок. Також Ви можете підібрати матрац за характеристиками жорсткості, матеріалу з якого він виготовлений і по ціновій категорії. В цьому і у всіх інших питаннях Вам допоможуть розібратися наші консультанти. Вдалого вибору!

Copyright © . All Rights Reserved