Купувати автомобільні шини легко

Купувати автомобільні шини легко. Знайти правильні шини для вашого автомобіля може бути складно.

Неправильно, і ви можете вплинути на продуктивність вашого автомобіля і його здатність впоратися з будь-якою погодою. Загляните в лучший интернет магазин шин краснодар и сделайте заказ шин по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Оскільки автомобільні шини зазвичай необхідно замінювати кожні три або чотири роки, ось курс підвищення кваліфікації, щоб переконатися, що ви отримуєте правильні.

Більшість автомобільних шин діляться на три основних типи: всесезонні, літні і зимові. Більшість людей купують всесезонні шини, тому що це простіше і дешевше, ніж купувати один комплект на зиму, а інший на літо.

Всесезонні автомобільні шини забезпечують хороші, всебічні характеристики, але ніколи не є видатними. Літні шини забезпечують керованість і сухе / вологе гальмування, але у них похмуре зчеплення зі снігом. Зимові шини, навпаки, володіють відмінним зчепленням зі снігом, але мають хорошу гальмівну здатність на очищених дорогах.

У кожній категорії автомобільних шин є ряд характеристик, про які нам постійно нагадують наші тести. Щоб побачити основні відмінності в типах шин, подивіться на таблицю нижче. Як бачите, жоден тип шин не є видатним в будь-яких умовах.

Так як же знайти кращі шини для вашого автомобіля? Виконайте наступні три кроки:

Який розмір вам потрібен?

По-перше, проконсультуйтеся з керівництвом вашого власника або плакатом на косяку бічних дверей водія, щоб знайти рекомендовані розміри шин. Етикетка буде виглядати приблизно так: P215 / 60R16 94T.

Перша частина маркування - P215 / 60R16 - відноситься до різних вимірах шин, таким як ширина і діаметр. 94 вказує індекс навантаження, який являє собою вагу, який може витримати кожна шина. Нарешті, T - це показник швидкості, який є максимальною швидкістю шини по відношенню до індексу навантаження.

Ви повинні відповідати вимірам розміру шин, але у вас є деяка гнучкість, щоб піднятися вище з індексом навантаження і номінальною швидкістю. Який тип шин вам потрібен?

Багато роздрібні сайти нададуть вам список всіх шин, доступних у вашому розмірі. Але в багатьох випадках вам потрібно копати глибше, щоб відповідати рейтингу швидкості. Наведений нижче список допоможе визначити тип вашої шини.

Copyright © . All Rights Reserved