Каркасна конструкція

Каркасна конструкція. лагодаря досконалості сучасних будівельних матеріалів і подальшого вдосконалення технологій, метод будівництва дерев'яних каркасних панелей давно зайняв своє гідне місце на світовому ринку житлового будівництва. Строительство каркасных домов под ключ доступно по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат, быстро и качественно.

Сучасні дерев'яні каркасні будинки так само хороші, як бетонні або цегляні будинки з точки зору витривалості, надійності і довговічності.

Дерев'яний каркасний будинок розглядається в основному не тільки як будинок вихідного дня, але і як повноцінний сімейний будинок. Переваги нашої технології:

Будівництво дерев'яного каркасного панельного будинку не залежить від пори року і може бути виконано в будь-яку погоду

Деревини кадр технологія дозволяє для зберігання будівельних систем всередині стінових конструкцій

Будинки такого типу мають велику стійкість до сейсмічності - саме тому дерев'яні каркасні будинки так популярні в Японії, яка сумно відома своїми частими землетрусами

Дерев'яний каркасний будинок: екологічний, безпечний, енергоефективний

Архітектурні та конструктивні рішення дерев'яних каркасних будинків можуть бути досить різноманітними, оскільки вони не залежать від нерівномірного розподілу ваги, що в разі звичайних будинків може призвести до подорожчання фундаменту і зміни безпеки конструкцій. Точність і якість виготовлення окремих деталей будинку залишаються досить високими, оскільки переважна більшість таких деталей виготовляються на заводі. Це спрощує збірку будинку на будівельному майданчику і зводить до мінімуму ймовірність помилок і залежність від людського чинника.

Легкий каркасний будинок не дає усадки і не залежить від властивостей ґрунту. Крім того, порівняно невелика вага будинку дозволяє істотно заощадити на фундаментному будівництві, зберігаючи при цьому його жорстку конструкцію і міцність. Збірка дерев'яного каркасного панельного будинку не залежить від пори року і може бути виконана в будь-яку погоду. Крім того, через високу швидкість зведення конструкцій оцінка будівництва буде набагато нижче, ніж в разі цегляних або бетонних будинків і котеджів.

Оскільки каркасний будинок з дерев'яних панелей не дає усадки, внутрішнє оздоблення приміщень може бути розпочато відразу після повного складання будинку. На відміну від цегельних або бетонних робіт, стіни і підлоги збірного дерев'яного каркасного будинку мають меншу теплоємність і кращу теплоізоляцію. Такі будинки взимку швидше прогріваються і краще зберігають тепло всередині, що дозволяє значно скоротити витрати на споживану теплову та електричну енергію.

У дерев'яних каркасних панельних будинках використовуються матеріали, що перешкоджають запаленню внутрішньої обробки (гіпс, OSB, кам'яна вата). У разі пожежі клеєні балки з клеєного бруса, які використовуються в стінах і підлогах будинку, тільки тліють і не втрачають міцність при підвищенні температури, на відміну від залізобетонних балок.

Дерев'яний каркасний будинок - це екологічний «дихаючий» будинок. Конструкції будинку включають в себе спеціальні паро- та вітрозахисні матеріали, а також екологічну мінеральну вату, яка дозволяє видаляти з дому зайву вологу без спеціальних систем вентиляції, тим самим дозволяючи зберігати тепло взимку. Крім того, матеріали, що використовуються в домашньому виробництві, не містять шкідливих хімічних речовин, які широко застосовуються при виробництві цегли, бетону і газобетону. Такий будинок дозволяє підтримувати досить комфортний мікроклімат протягом всього року.

Copyright © . All Rights Reserved