​Геотермальне опалення будинку

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли в самий невідповідний час відключалася теплопостачання, електрику або газ. В такий час єдине, що б відчуваємо це безпорадність, при цьому зовсім не має значення, де Ви перебуваєте в цей момент, будь то обладнаний будинок на території, що охороняється або ж будинок, що знаходиться в садівництві. При цьому завжди можна підрахувати ту чи іншу грошову вигоду, одержувану від того чи іншого обладнання, підрахувати незалежність одержувану від нього неможливо, її можна тільки відчути. Як відчути незалежність, якщо до вашої ділянки немає можливості підвести газ або тепло? Ви можете встановити довговічну і універсальну геотермальну систему опалення, яка не тільки буде зігрівати Вас взимку, але і охолоджувати ваш будинок влітку.

Установите у себя дома геотермальное отопление по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Установка системи геотермального опалення, має на увазі собою установку теплового насоса на етапі будівництва будинку. Принцип роботи полягає в перенесенні тепла в будинок з навколишнього середовища. Тепловий насос не потребує обслуговування протягом 30 років і працює протягом 20 хвилин і споживає 2.5 кВт год, що дозволяє економити електроенергію в порівнянні з іншими методами опалення будинку.

Для того, щоб змонтувати систему геотермального опалення у Вас вдома, необхідно пробурити 6-8 свердловин глибиною 30 метрів. (При наявності водойми поруч з будинком можливо розмістити контур на дні водойми) Дана система може працювати на пару з сонячними батареями. Тепловий насос економічний, екологічно чистий, не виробляє шкідливих випарів.

Джерелом енергії може бути грунт, скельна порода, озеро, повітря, взагалі будь-яке джерело тепла з температурою - 1 градус Цельсія і вище, доступний в зимовий час. Зовнішній контур, що збирає тепло навколишнього середовища, являє собою поліетиленовий трубопровід, покладений в землю або у воду.

Установка геотермального опалення - найпоширеніший вид опалення в Європі. Опалення за допомогою геотермального тепла гідна альтернатива.  Витрати по експлуатації системи не перевищують витрат по експлуатації газового котла, наприклад. Тому ми рекомендуємо установку геотермальної системи опалення в місцях, де підведення магістрального газу або підключення до центрального теплопостачання важко або неможливо.

Copyright © . All Rights Reserved