Генетика в бодібілдингу

Сьогодні ми торкнемося таку актуальну тему, як генетика в бодібілдингу і яку роль вона відіграє в побудові красивого, і потужної статури.

Генетика відіграє важливу роль в процесі побудови красивого тіла, але людина, яка не була б людиною, якби не зміг її «розворушити» за допомогою анаболічних стероїдів. Так, дійсно анаболіки здатні дати вам необхідний стрибок у зростанні м'язової маси, але для того, щоб підтримувати набрані кілограми роками, необхідно буде робити від одного до чотирьох курсів на рік! 

Вы можете купить эффективные и безопасные стероиды для сушки для красивого и здорового тела по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

А чи потрібно вам все це, якщо ви не виступаєте і просто займаєтеся для себе? Як на мене, то це просто нерозумно і нікому не потрібно. В цілому вашу схильність до бодібілдингу можна визначити за допомогою обхвату вашого зап'ястя. Робиться це для того, щоб визначити ваш кістковий фундамент і визначити перспективи до набору маси.

Як і з будовою скелета, бувають мезоморфи, які мають у своїй генетиці нотки ендоморфного або ж навпаки ектоморфний статури. Ці люди більше за інших схильні до набору м'язової маси і мають ще більше шансів, ніж просто мезоморфи.

Генетика і спорт - це дві взаємопов'язані речі. Пам'ятайте, що погана генетика в бодібілдингу - це не кінець світу. Кожен вид статури в тій чи іншій мірі схильний до певного виду спорту, де інший вид статури буде абсолютним аутсайдером. Приклад: забіг на 30 кілометрів, біжать мезоморф і ектоморф. Вони обидва роблять впевнений старт і на протязі 15 км біжать нога в ногу, але до цього часу мезоморф починає втомлюватися, бо запаси глікогену в його м'язах закінчуються, коли ектоморф може далі бігти, адже у нього не такі великі м'язи, як у мезоморфа.

Відмінності жіночої сушки від чоловічої

Для 90% НОРМАЛЬНИХ жінок позбавлення від підшкірного жиру і зайвої водиці абсолютно НЕМОЖЛИВО без втручання в обмін речовин. Те ж саме стосується і обростання м'язами.

Також важливо помітити, що зробити форму після багатьох років пасивності для жінок не представляється можливим. Так що, перед тим, як думати про крутий сушінні, треба хоча б рік - півтора регулярно тренуватися і привчити своє тіло до правильного харчування.

4. Ніяких оральних контрацептивів на період сушіння. Так як, наскільки мені відомо, саме естроген є їх основою.

5. У загальному і цілому вже народжували жінки досягнення ядерної форми дається на порядок легше, так як змінюється гормональний фон.

Перша складова сушки

Перше, що нам потрібно, це заблокувати естрогенні рецептори. Можна цього не робити, але тоді результати будуть гірші. Робиться це за допомогою селективних модуляторів естрогенних рецепторів.

Copyright © . All Rights Reserved