Фотоколаж на полотні

Практично перед кожною людиною рано чи пізно постає питання, що дарувати на сімейне торжество або на іншу знаменну дату? Вибір подарунка - справа відповідальна і часто непростий. Адже нікому не хочеться дарувати заїжджені і банальні речі. Подарунок повинен бути цікавим і оригінальним, нести радість і тепло. Майстерня пропонує Вашій увазі ідеальний подарунковий варіант - сімейний портрет. Наша студія - це місце, де створюється гарний настрій. Шаржи по фотографии вы можете заказать и купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Сімейний портрет

У будь-якої сім'ї є свої неповторні моменти і знакові події, які хочеться закарбувати на довгі часи. Причому це не обов'язково має бути якесь грандіозне торжество. Інший раз, щоб відчути себе щасливими, близьким родичам досить зібратися за одним столом, поспілкуватися і обговорити новини. Всі ми живемо в 21 столітті, яке відрізняється динамічністю і стрімкістю життя. Тому в багатьох сім'ях такі посиденьки трапляються все рідше.

Рідня, часто розкидана по різних регіонах, містах, а іноді і державам, збирається разом лише за дуже серйозним приводів. І тільки фотографії, де родичі все разом, є нагадуванням про таких моментах. Наша майстерня допоможе Вам зробити спогади про них значніше і яскравіше. Сімейний портрет на полотні, створений за фото, може стати однією з родових реліквій, а також традицією, яку будуть передавати з покоління в покоління. У нас також можна замовити репродукції картин. Наші фахівці створюють їх натуральних полотнах з використанням ефекту мазка.

Сімейний портрет - це витвір мистецтва, яка не втрачає своєї популярності багато сотень років. Спочатку їх писали фарбами, але з розвитком техніки великим попитом почали користуватися фото. Однак в наш цифровий вік традиційні фотографії поступово перейшли в категорію повсякденного, якщо тільки не створювати їх відповідно до оригінальними дизайнерськими задумами.

Майстерня робить сімейні портрети, комбінуючи переваги обох методик. В нашій студії працюють висококваліфіковані професіонали, а наші ціни вас приємно здивують. Ми приймаємо до оплати пластикові картки.

Стилізація під живопис

Сучасні технології неминуче накладають свій відбиток і на мистецтво. Тому не дивно, що художники все частіше використовують їх в своїй творчості, а полотно і кисть починає конкурувати з планшетом і пером. У цифровому форматі значно легше комбінувати різні техніки. Дана методика є створення портрета стилізованого під картину, написану олійними фарбами. Мазки промальовувалися вручну в цифровому форматі, а потім полотно покривається текстурованим гелем. Він підкреслює їхню глибину.

Стилізація під живопис - це, по суті, альтернатива класичним масляним картинам з використанням всіх переваг цифрових технологій. Відрізнити її від справжніх робіт художників зможуть лише професіонали. Такі портрети коштують відносно недорого, виглядають досить солідно і відрізняються великою довговічністю. Ми використовуємо при створенні стилізації під живопис лише високоякісні матеріали. Картина оформляється в багет. Ми намагаємося враховувати всі побажання наших клієнтів.

Фотоколаж на полотні

Дана техніка є з'єднанням різних фотографій або картинок і накладення їх на основний фон або зображення з метою створити єдину художню композицію. Потім вона друкується на полотні. Фотоколаж - це чудовий подарунок. Він завжди займе гідне місце в архіві будь-якої сім'ї і прекрасно впишеться в будь-який дизайн інтер'єру. Фотоколаж можна оформляти в будь-яких жанрах. Це можуть бути замальовки з фентезі, сюжети популярних фільмів, історичні події та персони (наприклад, образ Катерини II), старовинна полювання і інше.

Майстерня прагнути втілити в життя ідеї своїх клієнтів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте чудовий сімейний портрет, який збереже пам'ять про який-небудь значущу подію на довгі роки. Ми маємо в своєму розпорядженні найсучаснішим обладнанням і вже успішно виконали тисячі замовлень.

Copyright © . All Rights Reserved