Фасадні і настінні покриття вентильованого типу

Фасадні і настінні покриття вентильованого типу були розроблені для захисту будівель від комбінованого впливу дощу і вітру, врівноважуючи вплив води на стіни і зберігаючи будівлю сухим, з високими естетичними характеристиками і безперечними перевагами теплоізоляції і звукоізоляції. Вы можете заказать и купить вентилируемый фасад на http://climb.expert/ по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Фактично, установка для фасадів, як для нових будівель, так і для реконструкції існуючих будівель, дає значні переваги довговічності стін з плином часу і енергозбереження, особливо в тому, що стосується високих, виключно відкритих, ізольованих будівель.

Що стосується теплової енергії, вентильовані фасади можуть зменшити кількість тепла, яке будівлі поглинають в жарких погодних умовах, завдяки частковому відображенню сонячного випромінювання від покриття і вентильованого повітряного зазору, а також застосування ізоляційного матеріалу, що дозволяє досягти значного зниження Витрати на кондиціонування. Навпаки, взимку вентильовані стіни зберігають тепло, що призводить до економії тепла.

Нарешті, ця система будівлі, завдяки своєму «ефекту димоходу», створила ефективну природну вентиляцію, звідси і назва вентильований фасад, зокрема, сприяє видалення тепла і вологи і гарантує високий рівень комфорту для життя.

Крім того, вентильовані стіни мають тенденцію збільшувати відображення зовнішнього шуму, оскільки особлива конструкція, що складається з шарів облицювання, повітряного зазору і ізоляційного матеріалу, забезпечує певний рівень акустичного поглинання.

Це, очевидно, залежить від властивостей відображення, поглинання і акустичного пропускання використовуваних матеріалів, а також від їх розмірів, товщини, розташування і поведінки конструкції будівлі.

Саме завдяки численним перевагам і глибоким технологічним інноваціям вентильовані стіни завойовують все більше визнання у світі сучасної архітектури, дозволяючи вільно інтерпретувати фасади в сучасному і абсолютно новому стилі, що є ідеальним відповіддю на вимогливі вимоги до проектів та принцип роботи даного.

Система вентильованих стін являє собою складне багатошарове структурне рішення, яке дозволяє «суху» установку елементів покриття і разом з керамогранітом гарантує значно кращий зовнішній вигляд і стандарти продуктивності, ніж ті, які отримані з використанням традиційних будівельних матеріалів.

Ці системи також можуть бути використані для створення повної теплоізоляції шляхом обгортання і захисту будівлі в «шар», без будь-яких недоліків (вплив атмосферних агентів, необхідність підтримувати покриття і відсутність аерації ізоляційного матеріалу).

В результаті загальна поведінка енергії зводить до мінімуму дисперсію і сприяє тепловому балансу, зводячи до мінімуму енергоспоживання.

Фактично, розташування безперервного ізолюючого шару для покриття стіни гарантує зменшення розсіювання тепла, усуваючи теплові містки і переривання теплоізоляції через балок і кутових стовпів, зазвичай присутніх в традиційних стінах.

Зовнішня облицювання «відбирає» енергію, вироблену сонячним випромінюванням і дощовою водою, від фасаду і, отже, від житлових приміщень, таким чином уникаючи прямого контакту зі стіною по периметру, яка відокремлює зовнішню частину будівлі від внутрішньої.

Крім того, вентильовані фасади мають тенденцію збільшувати відображення зовнішнього шуму, так як конкретна конструкція, що складається з шарів облицювання, повітряного зазору і ізоляційного матеріалу, забезпечує певний рівень акустичного поглинання. Це, очевидно, залежить від властивостей відображення, поглинання і акустичного пропускання використовуваного матеріалу, а також від їх розмірів, товщини, розташування і поведінки конструкції будівлі.

Коротше кажучи, переваги від застосування вентильованого стіни в порівнянні з традиційною:

усунення ризику появи тріщин на покритті;

усунення ризику відриву від стіни;

захист фасаду від прямого впливу атмосферних агентів;

усунення ударів мостів, що ведуть до енергозбереження;

усунення поверхневої конденсації (наявність повітряного зазору полегшує відведення водяного потоку зсередини і сприяє видаленню можливої вологи);

тривала ефективність зовнішнього ізоляційного матеріалу, який залишається абсолютно сухим завдяки чудовій вентиляції;

легкий вентильований настінний монтаж незалежно від кліматичних умов;

технічне обслуговування та роботи повинні виконуватися на індивідуальній керамогранитной плитці;

створення технічного робочого простору для труб і повітроводів.

Copyright © . All Rights Reserved