Фільтри для воды

У зв'язку з низьким, а найчастіше, і неналежною якістю водопровідної води на території України, все більше громадян задаються питаннями: як очистити водопровідну воду, яку вибрати систему фільтрації, який купити фільтр для води, які бувають фільтри для очищення водопровідної води, який фільтр встановити в квартирі, як правильно вибрати систему очищення води і ін.

Качественные фильтры для воды Вы можете купить на сайте rolfis.com.ua/shop/filtry-dlya-vody.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З даних питань випливає те, що воду необхідно очищати за допомогою систем фільтрації води, які дозволять вживати чисту воду. Вибрати й купити фільтри для очищення води в Харкові можна в інтернет магазині «Ролфіс», в якому є не тільки великий асортимент систем очищення води, але також кваліфіковані консультанти, які чітко дадуть відповіді на запитання: як правильно вибрати фільтр для води м.Харкова, розкажуть про всі нюанси водяних фільтрів, а також пояснювати де можна купити фільтр для очищення води в Києві та Харкові. При необхідності фахівці-установники можуть провести монтаж фільтра в квартирі або системи комплексного очищення води в заміському будинку або котеджі.

Типи фільтрів для води, доступні у продажу в інтернет магазині «Ролфіс» (Харків, Київ, Запоріжжі та Миколаєві):

- фільтри-глечики;

- настільні очисники води;

- подмоечние фільтри води (фільтр під мийку);

- системи зворотного осмосу.

Купити і встановити фільтр для води в Києві, Харкові чи Запоріжжя - значить гарантовано пити очищену воду тим самим убезпечити себе і свою сім'ю від згубно впливу неякісної водопровідної води промислових міст України.

Лікарі і дієтологи стверджують, що людина повинна щодня пити не менше певної кількості води, але забувають підкреслити, що питна вода повинна бути чистою. Це, здавалося б, само собою зрозуміло, але водопровідна вода досить далека від ідеалу чистоти: вона засмічена солями лужних металів, хлором і іншими малокорисними домішками. Водоочисники, фільтри для очищення води є єдиним правильним і незамінним варіантом для домашнього використання. Але не варто забувати про те, що і таких фільтрів на ринку багато, тому вибрати найбільш підходящий варіант досить непросто.

Фільтри для очищення питної води

Навіть в рамках одного типу фільтрів і, в межах однієї цінової ніші, досить багато варіантів. Найбільш простими і поширеними є глечики фільтри накопичувального дії. Експлуатаційний ресурс такого фільтра розрахований на обробку 300 літрів води, після чого фільтр необхідно замінити. Є різновид фільтра, яка монтується прямо на кран холодної води - але такий фільтр для очищення води мало затребуваний, хоча його продуктивність близько 600 літрів.

Набагато популярніше фільтрів-насадок настільний фільтр Aquafilter FHCTF2. Ці фільтри зручні у використанні і володіють солідним ресурсом експлуатації - не менше 4000 літрів.

Зі стаціонарних фільтрів найбільш затребуваними і, одними з найбільш ефективних, є багатоступінчасті проточні фільтри Aquafilter FP3-HJ-K1 і Aquafilter FP3-2 (економ версія), які монтуються під мийку на кухні і обладнуються окремим краном.

Copyright © . All Rights Reserved