Ерекція в чистому вигляді

Ерекція в чистому вигляді, або Що є що

Інгібітор ферменту фосфодіестерази-5 типу «сприяє наростанню гладком'язових тканини статевого члена, розслаблює гладком'язові клітини кавернозних (печеристих) тіл з подальшим наповненням їх кров'ю, що викликає ерекцію». Ерекція статевого члена забезпечує чоловікові можливість здійснення статевого акту, тому вона так цінна. Вы можете заказать и купить эффективный препарат сиалис для лечения эректильной дисфункции по самой выгодной и доступной цене.

«Потенція - це і є в вузькому розумінні ерекція, - каже лікар-сексолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри сексології МАПО Михайло Єкімов. - У більш широкому сенсі ми визначаємо потенцію як здатність чоловіка до ерекції, проведення статевого акту, який спливає еякуляцією і веде до подальшого зачаття. Але це більш широке розуміння терміну ".

«Ерекція завжди була архізначіма, а не тільки зараз, коли нас захлеснув сексуальний бум, і всюди перш таборування тема виставляється напоказ, - міркує доктор Рапопорт. - Ерекція, як і в давнину, сьогодні основна ознака маскулінності чоловіки. Він повинен бути здоровий, а, значить, перш за все - Потенте. Адже як часом після війни міркували в провінції: якщо чоловік повернувся інвалідом, нехай навіть без рук, без ніг, але з статевим членом - то не інвалід, член є - і чоловік мав успіх у жінок. А якщо немає - нікому, на жаль, він не був потрібен! Хоча і цих людей, звичайно, мотивували на інші цілі і цінності, і вони приносили користь. Але така тенденція існувала ... »

А що за нею стоїть

Є різна статистика: клінічна говорить за те, що в вісімдесяти відсотках випадків порушення ерекції пов'язані з судинними проблемами. Поліклінічна, що вісімдесят відсотків невдач на статевому фронті - наслідок не тільки судинних, а й психогенних порушень. Петербурзькі сексологи згодні з останнім.

«Зрозуміло, звідки ростуть корені, коли говорять про стаціонарі і поліклініці. У стаціонарі чоловіки від 48 до 73 років лікуються від різних недуг. Тут, в основному, можна спостерігати у людей серцево-судинні та онкологічні та інші складні проблеми. Звичайно, серед такого контингенту судинні розлади дійсно на першому місці. Але лікування потенції як такої для цих чоловіків другорядне, зазвичай вони відхрещуються словами: «Та що ви, мені б з основними недугами впоратися. Я після інфаркту, раку, а ви, доктор, про секс »

Численні дослідження зарубіжних фахівців показали, що простатит (запалення простати) також не має прямого відношення до еректильної дисфункції. Доктор Михайло Єкімов пояснює, що найчастіше у нас в країні медицина, кажучи про запалення простати, автоматично має на увазі еректильні проблеми. "Пора розуміти, і це очевидно, що простатит не може бути синонімом еректильної дисфункції. Він не веде до передчасної еякуляції. Він також не призводить до сексуальних порушень. Простата-це залозисто-м'язовий орган, який своєю руховою активністю бере участь в кінці статевого акту, допомагаючи семяизвержению. І, звичайно, якщо він запалений, то процес супроводжується болем. Але не на ерекцію, чи не на бажання простатит впливу не робить. Відбувається гальмування, скоріше, еректильна-психологічного характеру ».

Copyright © . All Rights Reserved