Догляд за пластиковими вікнами

Коли настають холоди, ми згадуємо про утеплення свого будинку. А ті, хто поставив будинку металопластикові вікна, холодів не бояться. Але і вікна з ПВХ можуть зламатися. Який догляд потрібен для довгої служби металопластикового вікна? А якщо пластикове вікно зламалося, куди звертатися? Встановивши вікна ПВХ, ми чекаємо від них багаторічної якісної роботи і не розраховуємо на швидкі поломки. Так і буде, якщо:

- при виготовленні пластикового вікна використані матеріали високої якості

- збірка віконної конструкції проведена на стенді, а не «на коліні в гаражі»

- установка була проведена строго по ГОСТу.

Якщо хоч одне з трьох умов порушено, то вас можуть чекати серйозні проблеми з експлуатацією пластикового вікна.

Вы можете купить газоблок в киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основними елементами сучасного металопластикового вікна є:

- пластик

- армирующие елементи

- склопакет

- фурнітура

- ущільнювач

- дренажні отвори.

Високий рівень виробництва металопластикових конструкцій дозволяє сьогодні виробляти високоякісні вироби, які практично не потребують будь-якого спеціального догляду і обслуговування. Однак власнику таких виробів слід мати на увазі, що мінімальні зусилля по обслуговуванню і підтримці високих споживчих якостей від нього все-таки можуть знадобитися. Так як же «доглядати» за металопластиковими вікнами?

Навіть простий звичайний мильний розчин з легкістю відмиє пластиковий профіль всього вашого вікна, або можна використовувати знежирюючі миючі засоби. Але тільки мийте пластиковий профіль м'якою губкою, не тріть його твердою поверхнею. Категорично заборонено застосовувати абразивні і агресивні хімічні склади (до складу яких входить хлор, кислоти, спирт і інші добавки, які активно знищують бруд). Навіть якщо на перший погляд нічого не сталося, то через якийсь час колір пластика з білого може стати сірувато - жовтим.

догляд за пластиковими вікнами

Склопакет у вікні ПВХ - це звичайне скло і мити його потрібно як звичайне скло. Акуратно, намагаючись, щоб миючі засоби не потрапляли на профіль. Важливо не перестаратися - щоб миючий спиртовий розчин не потрапив на гумовий ущільнювач.

Догляд за металевою фурнітурою полягає в щорічному змащення, хоча б, маслом для швейних машин або простим машинним маслом або будь-яким іншим, що не містить присадок.

Гумовий ущільнювач пластикових вікон рекомендується раз на півроку очищати від бруду, промивати мильним розчином і змащувати силіконовою змазкою. Цей елемент пластикового вікна грає найважливішу роль в захисті від протягів, шуму та вуличної пилу.

Так само важливо регулярно прочищати дренажні отвори в нижній частині віконної рами. Якщо регулярно приділяти пластикового вікна трохи своєї уваги - то воно прослужить довго і надійно!

Copyright © . All Rights Reserved