​Дизайн інтерєра балкона

Жителям крупных городов нечасто удается выбраться на природу, а ведь так хочеться відпочити вдалі від заплутаних автомашинами вулиць і суєт тротуарів. Що робити в такій ситуації, продовжити миритися або спробувати змінити її на краще? К счастью, вихід є. Можна організувати настоящий сад на власному балконі!

Качественные роботы-пылесосы смотреть товары Вы будете приятно удивлены широким ассортимнентом товаров и их выгодными ценами.

Звичайно, кімната з балконом стоїть на порядок дорожче, ніж приміщення без нього, але це ніхто не зупиняє. Дело в тому, що додаткові квадратні метри дозволяють оформляти справжню кімнату відпочинку в тепле час року. А це, як ви розумієте, дорого стоит.

Помимо продавців нерухомості, користування новомодним трендам вилучено і дизайнерів. Використовуючи наработки в оформлении квартиры, они быстро ориентировались в ситуации и предложили поистине диковинные варіанти дизайну інтер'єру балконів та лоджій. Виявилося ціле напрямок у декорірованні літніх кімнат, що дозволяють задовольнити найвибагливіший і вишуканий смак.

Якщо ваш балкон використовується для зберігання старої та небажаної меблів, спробуйте змінити його відношення до нього. Можливо, дуже скоро у вашому розпорядженні з'явиться ще одна додаткова кімната, яку ви зможете використовувати за власним бажанням.

Широко распространено думка про те, що з маленького балкона нічого патного не вийшло. Занадто обмежена площа для створення повноцінного відпочинку. Це могло бути правдою, якщо б не одного. Существует велика кількість прикладів, коли з мініатюрного балкона або лоджії створені цілком примирні зони відпочинку.

Этому сприяє кілька факторів. Во-первых, маленька приміщення повинно бути остеклено. Во-вторых, якісно відделано будівельними матеріалами. В-третьих, в ньому не повинно бути багато предметів меблів. В-четвертых, в ньому обов'язково повинні бути рослини. Така підхід дизайну інтер'єру балкона дозволить створити справжній літній сад! Отдых в ньому стане справжньою цілісною.

Які матеріали найкраще використовувати для обробки балкона або лоджії? Предлагаем вашему увазі два найбільш популярних варіанта: обробка під "камінь" та "дерево". В першому випадку застосовуються наступні матеріали: пол облицовується кахельною плиткою або керамогранитом, а стіни - натуральним або штучним камінням.

Для тих, хто любить більш теплі обробні матеріали, пропонуємо скористатися другим варіантом - обшивкою приміщення деревом. Стінки, обшиті дерев'яною вагонкою і пол із цінних досок, також здатні принести в обличчя лоджії уют і гармонію. Головне робить все можливе для повноцінного захисту деревини від вологи.

Copyright © . All Rights Reserved