Чи є Kupala Night святковим днем

Чи є Kupala Night святковим днем?

Купала Ніч не є вихідним днем. На неділю випадає 7 липень 2019 р більшість підприємств стежать за звичайними недільними годинами роботи в Україні.

Традиції і заходи, пов'язані з цим святом, також можна простежити до язичницьких ритуалів. Актуальна та цікава інформація доступна на порталі  tobiporada у будь-який час безкоштовно та без реєстрації.

Ніч Купали пов'язана зі святкуванням літнього сонцестояння. Дата 7 липня - не фактичне день червневого сонцестояння, а також літнє сонцестояння в північній півкулі. Згідно юліанським календарем, ніч Купали настає 24 червня, що теоретично ближче до червневого сонцестояння.

символи

Вважається, що акт перестрибування через багаття очищає людей від хвороб і невезіння. Вода вважається ще одним очищує елементом. Святкування Купала Ночі - загадкове, але спокусливе подія. Молоді жінки плетуть вінки і намагаються розбагатіти про майбутній шлюб, кидаючи їх на плаву в пошуках щастя і багатства, а пари перестрибують через багаття, прагнучи до майбутнього єднання. Тим не менш, це також ніч злих духів, тому ви повинні бути надзвичайно обережні і обережні в тому, що ви робите. Українська ніч Купали, також відзначається в Росії, Польщі та Білорусії, має свої особливі традиції. Історія купальської ночі

Купала Ніч - це стародавнє свято східних слов'ян, присвячений літнього сонцестояння, коли день починає зменшуватися, а ніч збільшується. Таким чином, з року в рік він проводиться 6 липня і закінчується 7 липня. Вважається, що в цей день ритуали захищають будинки і близьких, зміцнюють здоров'я і приносять щастя. Тож не дивно, що це завжди було пов'язано з різними традиціями, забобонами і віруваннями, які з'явилися в дохристиянські часи. Традиції і вірування

Більшість традицій Купальської ночі сходить до язичницького минулого. Наприклад, одним з найбільш поширених з них є те, що всі можливі злі духи, такі як відьми, змії, вода, русалки і перевертні, пробуджуються в цей час. Тому не варто спати вночі Купали. Тут прийнято ходити до ставка, річки або озера і відзначати там свято. Тим не менш, ви не можете плавати, так як поганий настрій може змусити вас потонути.

Copyright © . All Rights Reserved