Як вибрати місто роботи та країну для роботи

Враховуючи нестабільний економічний стан України, особливо після коронокризи, все більше людей бажають знайти гідну роботу за кордоном. До Вашої уваги робота за кордоном з високою заробітною платою та комфортними умовами праці.

Як вибрати місто роботи та країну для роботи?

Зрозуміло, що обираючи країну та вакансію для роботи, необхідно також враховувати такі особливості, як:

знання мови;

наявність дипломів чи свідоцтв про кваліфікацію (наприклад, для водіїв)

документи (просто біометрія чи й віза).

Офіційна робота в Польщі з польською робочою візою та біометрією

Офіційне працевлаштування у Польщі потребує оформлення національної візи типу D 05, яка діє протягом 180 днів впродовж року, та D 06, яка надає змогу працювати цілий рік. Національна віза D 05 має такі види як 180/180 (надає можливість працювати 180 днів без перерви), 180/365 – з таким типом документів можна робити перерву, проте сумарна кількість днів перебування у Польщі не повинна перевищувати 180.

Для роботи за кордоном необхідно такі документи як закордонний та український паспорт, ідентифікаційний код, фото, запрошення, анкета, страховка.

Отже, якщо Ви хочете мати високу заробітну плату, збільшити свій фінансовий дохід та мати можливість змінити своє життя на краще, тоді робота за кордоном буде правильним вибором. Звертайтеся в компанію і ми допоможемо Вам з працевлаштуванням.

Які вимоги роботодавців до працівників?

Робота за кордоном та в Польщі надає можливість українцям мати високу заробітну плату та хороші умови проживання. Загалом більшість польських роботодавців пропонують працювати по 8-12 годин на день, 5-6 разів на тиждень. Проте для багатьох охочих є варіант понаднормових годин праці, які додатково оплачуються.

Закордонні роботодавці шукають на роботу в першу чергу відповідальний, уважних та працьовитих людей. Додаткові вимоги залежать від спеціалізації та вибору вакансії.

Та незважаючи на рівень професійної підготовки та спеціалізації, ми допомагаємо успішно знайти роботу за кордоном жінкам, чоловікам, сімейним парам та студентам.

З особливостями кожної вакансії, а також умовами проживання, вартістю, графіком роботи ми заздалегідь повідомляємо кожного працівника. Зазвичай, роботодавці надають житло іноземним працівникам або безкоштовно, або за невелику суму.

Тому так часто, робота за кордоном та вибір хорошої вакансії дозволяє заробітчанам гідно заробляти, допомагати фінансово своїй сім’ї та змінити власне життя на краще.

Copyright © . All Rights Reserved