​Плівка на метраж

На сьогоднішній день поліетиленова плівка метражем, є найекономічнішим рішенням для укриття теплиць.

Правила вибору

Найважливіші ключові характеристики, на які слід звернути увагу при виборі: ширина, і щільність, вимірювана в мікронах. Діапазон по товщині варіюється від 15 до 300 мікрон. По ширині Ви можете вибрати матеріал 1000, 1500 і 3000 мм. До Вашої уваги теплична плівка на метраж за самою вигідною та доступною ціною.

Класифікація:

поліетиленова

плівка ПВХ метражем

сополімерна (морозостійка)

посилена

Для експлуатації в парниках, краще купити плівку на метраж в інтернеті щільністю 120,150 або 200. Якість, що відрізняє звичайну безбарвну плівку від тепличної - наявність світлостабілізатора, антіфога і антистатичного покриття.

Такий покривний матеріал прослужить до 6-7 сезонів, не вигорить на сонці, не притягає пил, догляд за рослинами буде в рази простіше і приємніше. Ціна істотно вище прозорої і вторинної, але і прослужить виріб в рази довше.

Різновиди та відмінність

Ні для кого не секрет, що звичайна плівка, або та, що виготовляється з вторинних матеріалів - не підходять для теплиць. При впливі сильного сонячного світла, її структура почне руйнуватися вже через 1 сезон.

Довговічну плівку легко відрізнити за кольором: поліетилен з жовтим барвником випускається з гарантією 12 місяців на УФ-стабілізатор, а синій і зелений - 24 місяці.

Купити плівку на теплицю метражем в Україні оптом і в роздріб можна у нас, в інтернет - магазині "Сад-Город". Опт плівки поліетиленової метражем особливо вигідний, якщо Ви плануєте придбати покривний матеріал зі знижкою на доставку.

Полівінілхлоридне волокно (ПВХ) має прекрасні термоізоляційні властивостямі, добре зберігає тепло в парниках і теплицях при температурі до -15 градусів.

З недоліків:

погано пропускає світло

коштує в 2-3 рази дорожче поліетилену

Сополімерна плівка відрізняється високою стійкістю до низьких температур і сильного вітру, має міцну структуру, володіє прекрасними водовідштовхувальними властивостями. Використовувати її в жарку пору року не рекомендується, оскільки вона добре пропускає світло, і рослини можуть сильно перегріватися.

Армована плівка - це кручений поліетилен, посилений скловолокном. Вона має високу міцність і довговічністю, має порожнисту текстуру. Завдяки невеликим отворам, конденсат не накопичується, овочі отримують необхідну кількість кисню.

Copyright © . All Rights Reserved