Переваги юридичної допомоги

За даними глобального дослідження, переваги юридичної допомоги значно переважують витрати. Згідно зі звітом, опублікованим спільно Світовим банком і Міжнародною асоціацією юристів (IBA), переваги юридичної допомоги для окремих осіб, групи, сектора правосуддя і економіки значно переважують витрати. Адвокат срочно юридическая помощь по Уголовным Уголовный адвокат в Москве. Круглосуточно по доступной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Цей звіт, призначений для допомоги політикам, проаналізував понад 50 досліджень вартості і вигод юридичної допомоги та пов'язаних з ними послуг в ряді країн і юрисдикцій по всьому світу. Використовуючи якісні і кількісні дані, в доповіді були зроблені спроби підтримати аргументи на користь програм правової допомоги з оцінкою їх чистих економічних вигод. Ви можете завантажити звіт - «Інструмент для правосуддя: аналіз витрат і вигод юридичної допомоги» - тут.

Доповідь був натхненний загальним визнанням глобального «розриву в справедливості», який, на думку дослідників, змушує мільйони людей жити в екстремальних умовах несправедливості, не маючи доступу до засобів правового захисту для своїх проблем.

«Астуді», опублікована в квітні 2019 року Цільовою групою ООН з питань правосуддя, виявила, що близько 5,1 мільярда чоловік сьогодні не мають повноцінного доступу до правосуддя - ця цифра становить близько двох третин населення світу. Найчастіше цю прогалину в правосудді торкався жінок, дітей, інвалідів та представників етнічних меншин. Всесвітній банк і МБА підкреслили, що ця проблема підриває стійкий розвиток і тягне за собою великі соціальні витрати, посилюючи пастку бідності і увіковічуючи соціальну нерівність. Щоб знайти рішення, уряду все частіше звертаються до аналізу витрат і вигод програм правової допомоги для прийняття обґрунтованих рішень про розподіл ресурсів.

У доповіді встановлено, що служби юридичної допомоги можуть надати ряд переваг окремим особам, урядам, суспільству і системі правосуддя, що дозволяє уникнути витрат, пов'язаних з незадоволеними юридичними потребами. Відчутні економічні вигоди включають скорочення витрат на соціальну допомогу та інші державні послуги, підвищення ефективності системи правосуддя і запобігання госпіталізації і лікування, яке допомагає уникнути юридична допомога. Нематеріальні вигоди від юридичної допомоги включали розширення можливостей і підвищення довіри до уряду і верховенству закону. У звіті підкреслювалося, що невирішені юридичні потреби тягнуть за собою серйозні соціально-економічні витрати або витрати віктимізації для окремих осіб, їх сімей та суспільства, включаючи біль, травми, зниження якості життя і підвищену ймовірність того, що вони стануть залежними від втручання або підтримки держави .

Copyright © . All Rights Reserved