Огорожа дитячих майданчиків норми

Згідно норм, будь-яка дитяча площадка повинна мати огородження. Огородження встановлюються по всьому периметру дитячого майданчика, а основна їх функція полягає в обмеженні пересування дитини за межами ігрової зони. Такі конструкції також полегшують батькам контроль над дітьми і захищають зону відпочинку від транспортних засобів, собак або інших бродячих тварин. Паркан для дитячої ігрової зони не повинен бути нудним і одноманітним. Він може мати яскравий дизайн і оригінальну форму.

Ограждения для детских площадок заказать на http://zabor24.com.ua/ograzhdeniya/ograzhdeniya-dlya-detskih-ploschadok/ вы можете в любое удобное для вас время.

Згідно норм і СНиП огорожу дитячого майданчика може бути виконано з дерева, пластику або металу. Кожен з матеріалів має свої переваги, тому перед покупкою, ознайомтеся з характеристиками всіх конструкцій. Забір може бути яскравим, мати різні розміри і форми.

ОГОРОЖА ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА І НОРМИ СНИП

Огородження дитячих майданчиків норми:

Конструкція повинна бути виконана з міцного матеріалу, який здатний витримати вагу дитини.

Поверхня матеріалу повинна бути гладкою і цілісною.

Матеріал, який не піддається дії корозії і грибка, а також не містить небезпечних для здоров'я людини елементів.

Відсутність гострих кутів.

Забір повинен добре проглядатися з усіх боків і не перешкоджати циркуляції повітря.

Конструкція повинна складатися з вертикальних елементів, а в якості горизонтальних можуть використовуватися тільки верхня і нижня поперечини.

НОРМИ ВИСОТИ ОГОРОЖІ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ І ПЕРЕВАГИ ЗБОРІВ

Згідно норм висота огороджень для дитячих майданчиків повинна бути наступною:

Для дитячих дошкільних установ - 2-2,5 м. Це огородження для всієї території дитячого садка, а для кожної окремої вікової групи висота забору буде інший.

Для ігрових зон біля багатоквартирних будинків або на приватних територіях - в межах 0,7-1 м.

Установка паркану для дитячої ігрової зони має ряд переваг:

Дозволяє захистити територію будь-яких розмірів.

Дає можливість зонувати територію.

Можливість швидкого монтажу.

Наявність мобільних секцій, які можна розбирати і переносити в інше місце.

Можливість захистити територію від тварин і сторонніх осіб.

Компанія «Дитячі містечка» в Санкт-Петербурзі пропонує ігрові комплекси , гойдалки , пісочниці та інше обладнання . У каталозі можна ознайомитися з конструкцією устаткування і характеристиками. На сайті часто проходять акції або розпродажу , тому товар, який сподобався можна купити за зниженою вартістю. Всі товари характеризуються високою якістю і відповідають СНиП та іншим нормам. Щоб задати питання по товарах або умовах їх замовлення, звертайтеся до менеджерів компанії по контактам .

Copyright © . All Rights Reserved