Найпопулярнішими видами садової плитки є бетонна і керамічна плитка

Тротуарна плитка в саду

Рання весна - ідеальний час для підготовки саду до наступного літнього сезону. Ми можемо відремонтувати або замінити поверхні, викласти терасну плитку і створити нові доріжки в саду. якісна тротуарна плитка доступна на https://monolit-bruk.com.ua/produkcyia/trotuarna-plitka/trotuarna-plitka-stare-misto/ за самою вигідною та не дорогою ціною. Самостійно дамо собі лад з нескладною роботою в домашніх умовах - задоволеність результатом буде вдвічі більше! Радимо, як самостійно вибрати і розташувати тротуарну плитку в саду.

Яку плитку для саду вибрати?

Найпопулярнішими видами садової плитки є бетонна і керамічна плитка. Установка і властивості будуть відрізнятися в залежності від того, де ми хочемо їх розмістити і який тип ми виберемо.

Вібропресовані бетонні плити - вони важкі, завдяки чому з них можна створити стійку поверхню. При розміщенні на ущільненої рівній поверхні вони не тиснуть. Вони вимагають великої сили і великих зусиль при укладанні. Вібропресовані плити бувають декількох розмірів: від великоформатної дорожньої плитки до класичної тротуарної плитки 30х30 см.

Тротуарна плитка з мокрого бетону - тротуарна плитка з мокрого бетону легше і декоративніше. Ми можемо отримати вироби з різною фактурою і незвичайною формою. Їх поверхню необхідно просочити, щоб захистити їх від несприятливого впливу води і вологи. Завдяки широкому асортименту продукції бетонні плити мокрого лиття стануть цікавою прикрасою садів і терас.

Керамогранітна плитка - Садова плитка з кераміки легка і проста в роботі. Мають морозостійкими, мало вбирають і грязеотталкивающими властивостями. Керамограніт для саду може імітувати інші матеріали: дерево, натуральний камінь або сирої бетон. Це рішення поєднує в собі чудову естетику з високою міцністю, тому його оцінять навіть найвибагливіші покупці. Перш ніж купувати плитку з керамогранита, ми повинні переконатися, на яку підставу ми можемо її укладати, а також правильно підготувати і вирівняти, щоб уникнути обвалення трапеції і покриття.

Кладку бетонних плит потрібно починати з правильної підготовки підстави. Для відводу дощової води з поверхні плити поверхня повинна мати невеликий ухил. (1 см / м). На фундамент з добре розклинювальних наповнювачів можна залити підкладку під тротуарну плитку, алею або садову терасу.

Copyright © . All Rights Reserved