Імпост - що це таке?

Виробники пластикових вікон сьогодні конкурують один з одним не тільки в ціновому діапазоні, але і в бажанні переконати споживачів в тому, що їх продукт володіє найкращими експлуатаційними і технічними засобами в порівнянні з іншими. Не оминуло це стороною і такий конструкційний елемент пластикових вікон, як імпост, якісні поєднуваччі імпоста ви можете замовити на сайті компанії вівотек. A справа в тому, що предметом суперечок стала технологія кріплення імпоста, іншими словами що краще, "вварний імпост" або імпост на механічному з'єднанні.

Що ж таке імпост? Імпостом називаються вертикальна деталь віконної рами, яка з'являється для створення (Якщо тільки вона не буде на весь віконний отвір) і візуально розділяє пластикові вікна на кілька частин.

Стандартне вікно передбачає настрій імпости посередині і в результаті вікно розділяється на дві частини.

Технології, за якими виробляються пластикові вікна, передбачають дві здатності кріплення імпоста в віконну коробку. Перший - вварний імпост в віконну стінку внизу і зверху, друга-фіксація імпоста за допомогою механічного кріплення. Обидва здатні наділені як своїми привілеями, так і недоліками.

Всі твердження про те, що вварний вид дає погану жорстку фіксацію, не відлучає дієвості.

Причина в тому, що головною деталлю віконної коробки пластикового вікна, що впливає на жорсткість всієї конструкції, з'являється постійний армуючий елемент, що розпоряджається внутрішньою пластиковою рамою, a Не полівінілхлоридні стінки, жорстокість яких на кілька порядків нижче.

При введенні імпоста він фіксується полівінілхлоридними стінками товщиною 3 мм, a при виконанні механічного з'єднання імпоста використовується сталевий болт діаметром 6 мм, який вкручується в цілісну деталь, в результаті армування самого імпоста.

Тому вибір того чи іншого здатності кріплення імпост не влитий на міцні характеристики віконних конструкцій.

Copyright © . All Rights Reserved