Еротичний масаж - особливий вид масажу

Загальний оздоровчий масаж є ефективним методом лікування та профілактики різних захворювань. Він здатний полегшити стан при порушенні опорно-рухового апарату, ліквідувати біль у спині та інших частинах тіла. Сприяє розслабленню та відновленню м'язів після занять спортом, а також застосовується для зняття нервової напруги. Загальний масаж всього тіла допомагає впоратися зі стресами, заряджає тіло енергією. Іноді його навіть називають добрим антидепресантом. У нашому салоні ми робимо такий https://night-angels.com.ua/uk/ еротичний масаж цілодобово.

Для профілактики достатньо одного сеансу на тиждень, але треба відчувати та слухати своє тіло. Адже для відновлення фізичного та духовного здоров'я одного сеансу може бути замало.

Лікарі часто призначають масаж здоровим людям для підтримки тонусу, також його рекомендують при різних захворюваннях, серед яких: міалгії, міозити, головний біль, біль у спині, попереку, шиї, обумовлений дегенеративно-дистрофічними процесами в хребті (остеохондроз і радикуліт зокрема); наслідки ударів, розтягування м'язів, сухожиль і зв'язок, переломи на всіх стадіях загоєння, функціональні розлади після перелому та вивиху (тугорухливість суглобів, м'язові зміни, рубцеві зрощення тканин); артрити, у тому числі ревматоїдний, у підгострій та хронічній стадії; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (поза загостренням, ті, що зарубцювалися), невралгії та неврити не в стадії загострення, паралічі (як спастичні, так і мляві); хронічна недостатність серцевого м'яза, стенокардія, гіпертензія, гіпертонічна хвороба, артеріальна гіпотонія, реабілітаційний період після інфаркту міокарда, хронічний гастрит, порушення моторної функції товстого кишечника; бронхіт (в загостреній та хронічній стадії), пневмонія в період одужання та хронічної форми, бронхіальна астма.

Еротичний масаж - особливий вид масажу, який застосовують як прелюдія до статевого акту (для розслаблення і збудження партнерів, так і в профілактичних цілях при функціональних розладах статевої сфери). При цьому виді масажу найчастіше використовують прийоми погладжування, розтирання, розминання та вібрації.

Однак він приносить не лише море задоволення, а й сприяє розвитку сексуального потенціалу, пробудженню сексуальної енергії, її вивільненню.

Еротичний масаж посилює чутливість та статеву функцію. Незалежно від віку, сімейного стану та сексуального досвіду він показаний усім для збагачення статевого життя та зміцнення сімейних відносин. І тут величезну роль грає як процес пробудження сексуальної енергії.

Під час масажу партнери починають краще розуміти і відчувати один одного, вони навчаються спілкуванню, встановленню контакту не лише на рівні слів, але в рівні почуттів, відчуттів, емоцій, дотиків, поглядів.

Copyright © . All Rights Reserved