Алкоголь позбавляє ваше тіло необхідних поживних речовин

Хоча ви можете очікувати деякі проблеми зі сном на ранньому етапі відновлення, чим довше ви стримуєтеся від алкоголю (і заново вивчаєте правила гігієни сну), тим більше поліпшується якість вашого сну. К Вашим услугам грамотное и эффективное кодирование от алкоголизма по доступной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

здоровий вага

Алкоголь позбавляє ваше тіло необхідних поживних речовин, а також порушує обмін речовин. Крім того, алкоголь наповнений цукром і порожніми калоріями. Якщо ви пиячите, ви можете легко споживати 600 калорій або найбільше за одну ніч.

Велика частина відновлення алкоголю не тільки вчиться кидати пити, але і вчитися вести більш здоровий спосіб життя, який включає в себе правильне харчування і фізичні вправи. Хоча все відрізняються, відновлення здорового ваги є реалістичною метою для багатьох людей, які залишаються тверезими протягом тривалого часу.

Національний інститут по алкоголізму та зловживанню алкоголем визначає пияцтво як зразок споживання алкоголю, який підвищує рівень концентрації алкоголю в крові (BAC) до 0,08 г / дл - за короткий проміжок часу (близько двох годин). Це зазвичай відбувається після п'яти або більше напоїв для чоловіків і чотирьох або більше напоїв для жінок.

Відновлені хобі і пристрасть

Одним із симптомів розладу, пов'язаного з вживанням алкоголю, є відмова від соціальних занять і захоплень, якими ви колись насолоджувалися, щоб зосередитися на алкоголі.

Тверезе життя означає більше часу, щоб заново відкрити себе і свою пристрасть і побудувати нову, захоплюючу життя без алкоголю.

Покращене психічне здоров'я

Розвиток безалкогольного способу життя і досягнення довгострокової тверезості вимагає набагато більше зусиль, ніж просто припинення пиття. Якщо ви кинули пити і почали шлях до одужання, привітайте себе.

Коли ви досягнете своєї мети тверезості (маленьких і великих) і будете прагнути до більш здорового самопочуття, ви почнете помічати поліпшення свого психічного здоров'я. Це може включати в себе підвищення впевненості в собі і самоповаги і зниження тривоги і депресії, особливо якщо ви боретеся з супутньою проблемою психічного здоров'я.

Copyright © . All Rights Reserved