Євро Вікна Установка

Євро вікна установка своїми

Компанія «Євровікна» надає професійні послуги в області монтажу пластикових вікон. Від якості установки залежить, наскільки справно і довго служитиме віконний блок. Провести монтаж правильно можуть тільки досвідчені і кваліфіковані майстри - саме такі фахівці працюють в нашій компанії.

Чому встановлювати пластикові вікна в «євровікна» вигідно

Сучасні матеріали і методи. Установка пластикових вікон здійснюється з урахуванням вимог ГОСТу. Ми застосовуємо унікальну технологію ущільнення стиків illbruck. Завдяки цьому вдається досягти високих показників вологонепроникності вікон ПВХ і забезпечити додатковий повітрообмін.

Вигідні умови співпраці. У нашій компанії вимір віконних прорізів і розрахунок вартості установки вікон ПВХ здійснюється безкоштовно. При повторному зверненні в нашу компанію Ви гарантовано отримуєте додаткову знижку 3%. На об'ємні замовлення надаються індивідуальні знижки.

Гарантована якість . Ми ведемо свою діяльність на вітчизняному ринку з 1995 року і в даний час є одними з лідерів галузі. За цей час ми встановили понад 300 000 вікон, більше 90% наших клієнтів рекомендують нас друзям і знайомим, монтаж здійснюється виключно за ГОСТом. «Євровікна» - це не тільки багаторічний досвід і бездоганна репутація, а й гарантії якості монтажу пластикових вікон, в чому можете переконатися і Ви.

Багато хто помилково вважає, що склопакет - це синонім слова «вікно». Це не зовсім так. Евроокно (віконний блок) складається з рами і склопакета. Склопакет являє собою виріб з двох або більше листів скла, які з'єднані металевою (в деяких випадках пластикової) дистанційною рамкою. Порожнини між ними (камери) заповнені сухим повітрям, за рахунок чого досягаються хороша звукоізоляція, зменшуються тепловтрати.


порно видео хентай

Copyright © . All Rights Reserved