Види Жалюзі на пластикові Вікна

Які види жалюзі на

В історії жалюзі не все ясно і однозначно, але із впевненістю можна стверджувати, що першими були горизонтальні жалюзі, виготовлені з дерева, а прообразом їх вертикального аналога, швидше за все, були клаптеві матерчаті завіси дверних прорізів епохи Пізнього Середньовіччя у всій Європі. Жалюзі з'явилися на Сході багато століть назад. Точна дата їх появи невідома. До Європи вони потрапили за часів арабської експансії в Іспанію, звідки, в свою чергу, перекочували до Франції. Спочатку матеріалом для виготовлення жалюзі служило тільки дерево, а механізми регулювання світлового потоку були відсутні. Однак, і в ті часи вони ставали предметом інтер'єру і естетики приміщень. Їх прикрашали смужками тканини. У сучасному виконанні - це конструкції самих різних видів і матеріалів (алюміній, пластик, бамбук), а також мають найнесподіваніше колірне і конструктивне рішення.

Є цікава версія, що свого утвердження в Європі жалюзі були зобов'язані французьким куртизанкам. На відміну від панівних тоді віконниць, віконні «решітки на мотузочках» дозволяли підглянути, що відбувається в кімнатах. Жінкам не важкого поведінки сподобалося таким чином розпалювати чоловічу пристрасть і ревнощі. І новинка швидко припала буквально «до двору». До речі, саме слово «jalousie» в перекладі з французької означає не що інше, як «ревнощі».

Офіційна історія жалюзі, як і будь-якого іншого предмета нашої дійсності, починається з моменту отримання патенту - американцем Джоном Гемптоном, на їх виробництво в Нью-Орлеані в 1841 році. Переможний хід жалюзі по планеті з тих пір стало набувати характеру епідемії. У сучасному житті жодне з захисних пристроїв для вікон не може змагатися з жалюзі за популярністю. У всіх країнах, на всіх континентах, в будь-яких кліматичних умовах вони користуються широким попитом. Жалюзі стали невід'ємною частиною інтер'єру будь-якого житла: від розкішної вила до скромної міської квартири, від респектабельного офісу до приміського складу.


заказать доставка цветов

Copyright © . All Rights Reserved