​Підлогові поріжки

Підлогові поріжки стали проводитися з появою великої різноманітності підлогових покриттів, коли постала проблема, як з'єднати два різних підлогових покриттів між собою. З виникнення проблем різних стиків з'являлися все нові і нові різновиди профілів, в наші дні їх різноманітність просто не злічити. Дуже затребуваними останнім часом стали широкі пороги.

Купить Порог алюминиевый стыковочный, стыкоперекрывающий на этом сайте по лучшей цене от производителя.

Де використовуються широкі пороги?

З різноманітністю підлогових покриттів у людей з'явилася можливість оформляти стать не стандартно, до класичних прикладів можна віднести оформлення кухні, де обідня зона покрита ламінатом, а зона приготування їжі плиткою, або передпокій викладена біля вхідних дверей плиткою, а інша частина паркетною дошкою. Саме через комбінації різних матеріалів доводиться використовувати допоміжні елементи, які називаються порогами. Плитку і ламінат неможливо зістикувати в єдине, так як це абсолютно різні за властивостями і виду матеріали, які не стикуються між собою. Для цих цілей були розроблені стикоперекривающій поріжки. Укладаючи покриття для підлоги, часом трапляються казуси, майстер помилився і допустив зазор між покриттям для підлоги більше, ніж розраховував, на жаль, людям властиво помилятися і допускати промахи. Саме в таких випадках виручають широкі поріжки для підлоги. Деяким навпаки подобаються широкі профілю, і їх використовують в якості міжкімнатних порогів. Ширина дверної коробки приблизно відповідає ширині широких алюмінієвих порогів, і на підлозі профіль виглядає продовженням дверної конструкції ..

Застосування широких порогів для приховування розширювальних стиків.

Ламінатом або паркетною дошкою, можна покривати простору не більше 9,5 метрів по довжині, так як всі деревні покриття мають властивість розширюватися і звужуватися від перепаду вологості, для того, що б покриття ні деформувалося, необхідний розширювальний зазор. Бувають винятки, наприклад, танцювальні зали, бари чи ресторани, де площі в рази більше побутових приміщень і перевищують довжину 9,5 метрів. У цьому випадки просто необхідно залишати стик між одним і тим же покриттям. Стик розширювального зазору легко перекриє будь-широкий поріжок.

Ще одне досить популярне застосування широких порогів. За рахунок того, що стик між покриттями може досягати 80 - 90 мм широкі пороги для підлоги можна використовувати для приховування електро-кабелів.

Установка широких порогів.

Монтаж порогів буває двох типів, перший це коли кріплення приховане, а другий на класичні шурупи через отвори в профілі.

1) Прихований монтаж широких порогів. З нижнього боку профілю, яка буде впритул примикати до підлоги і прихована від людського ока, є невелика рейки. У неї капелюшками вставляються металеві дюбель-цвяхи. На відміну від шурупів, вони не вкручуються, а забиваються. У стику між покриттями, на одній прямій просвердлите отвори і вставте в них пластикові дюбелі. Після чого переверніть поріжок лицьовою стороною вгору і вставте металеві дюбелі в отвори в підлозі. Стукайте гумовим молотком або звичайним молотком, наприклад, через брусок, до тих пір, поки поріжок щільно НЕ зафіксується. Поріг встановлено.

2) Кріплення широких порогів з отворами дуже просте, для цього знадобляться шурупи, які найчастіше йдуть в комплекті і викрутка. Нанесіть розмітку на підлозі через отвори в профілі. Просвердлите підлогу на глибину пластикового дюбеля. Вставте в отвори в підлозі пластикові дюбелі. Покладіть поріг на місце установки. Через отвори зафіксуйте профіль шурупами.

Copyright © . All Rights Reserved