Вертикальні Жалюзі на пластикові Вікна

Вертикальні жалюзі на

Виробнича компанія «Веренд-Дизайн» виготовляє і реалізує сучасні якісні вертикальні жалюзі на пластикові вікна. Ми пропонуємо вражаючий асортимент моделей, багатство колористичних варіацій і можливість вибору матеріалів виробництва. У нас ви зможете легко підібрати недорогі вертикальні жалюзі, які не тільки будуть відмінно справлятися з сонцезахисної функцією, але і гармонійно увіллються в інтер'єр приміщення, стануть його стильним доповненням.

Вертикальні жалюзі - це класичний офісний варіант, але розширення колірної гами і різноманітності фактур забезпечили їм місце і в оформленні житлових приміщень. Конструкція жалюзі цього виду складається з карниза, механізму управління і звисаючих смужок (ламелей) виготовлених з різних матеріалів.
Основні переваги цього виду виробів - невисока вартість і функціональність. Ламелі повертаються навколо своєї осі, що дозволяє регулювати потоки світла і свіжого повітря з вулиці, при необхідності можна зрушити полотно в сторону і повністю звільнити доступ до віконного отвору.

Всі види вертикальних жалюзі розрізняються за такими характеристиками:
  матеріалу ламелей (тканина, пластик, метал) і карниза (алюміній, ПВХ);
  типу розсунення (від центру в сторони, від механізму, до механізму);
  оформлення (фактура, колір, рельєф).

Конструкцію вертикальних жалюзі фіксують на стіну або стелю, для високих вікон можливе розміщення всередині отвору. Вироби цього виду візуально збільшують висоту приміщення і надають інтер'єру лаконічність і строгість.


Сервисный центр кондиционеров techservice.vn.ua по хорошим ценам.

Copyright © . All Rights Reserved