Чим ризикує власник новобудови

Новобудови Києва на первинному ринку нерухомості в більшості своїй надходять до покупця з чорновою обробкою, тобто практично без оздоблювальних робіт. З цієї причини такі квартири вимагають серйозних додаткових капіталовкладень на ремонт квартир ціни. Часто при покупці нової нерухомості власники відразу ж починають ремонт. Але в цьому і криється головний підступ нового житла.

ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк»: где жить в городе Бровары, узнайте множество полезной информации прямо сейчас.

Після обробки кімнат починається розтріскування штукатурки і усадка кутів приміщення, це пов'язано з особливостями грунту, на якій розташований будинок. На деяких грунтах усадка будинку відбувається особливо сильно, в результаті чого конструкція зміщується, розтріскуються міжпанельні шви. Іноді усадка відбувається дуже нерівномірно і затягується на кілька років.

Так як новобудови в Києві бувають різні по своєму виконанню, покупець повинен знати їх відмінності, щоб не витратити гроші на ремонт даремно. Вибираючи нерухомість, потрібно враховувати її розташування в будинку. Найбільш схильні до усадки верхні поверхи будівлі, а також кутові квартири будинку. Зазвичай в зв'язку з високою ціною на новобудови в Києві, не кожен може дозволити собі купити житлоплощу в центрі будинку, а кутові квартири на верхніх поверхах стоять трохи дешевше і тому попит на них є завжди.

Крім розташування квартири варто враховувати і матеріали, з яких був побудований будинок, в якому вона знаходиться. Практично не дають усадки монолітні і монолітно-цегляні будинки, тому ремонт в квартирі можна без побоювання починати відразу ж після покупки. Якщо ж житло розташоване в панельній або цегляній новобудові, капітальний ремонт треба відкласти на деякий час. Усадка панельного будинку може тривати до 1-2 років, а цегляного - до 5 років.

Дорожнеча оздоблювальних матеріалів і наймання працівників для капітального ремонту новобудови в Києві може обійтися щасливому власнику в значну суму. Виконані оздоблювальні роботи при усадці будинку можуть зійти нанівець, і доведеться починати ремонт заново. Але багато покупців не можуть чекати кілька років, поки зникне ризик зазнати втрат, і приступають до капітального ремонту відразу після здачі будинку в експлуатацію. Якщо ви один з таких власників житла, то вам потрібно знати деякі нюанси ранньої обробки.

При обробці стель, кутів і стиків в новій квартирі, слід залишати зазори. У штукатурці і стягуванні потрібно використовувати сітку. Застосовуйте для капремонту новобудови стеклохолст, натяжні стелі, плаваюча підлога і паркет. Рекомендується використовувати тільки еластичні матеріали, тому що вони менше за інших страждають при усадці будинку. Практичний підхід до вибору матеріалів для першого ремонту знижує ризик отримати збитки.

Copyright © . All Rights Reserved