​ВІДСТРОЧКА ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА: ЩО РОБИТИ?

Ось і нас це торкнулося. Забудовники затягують будівництво, або, взагалі, його «заморозили». Як правильно вчинити, щоб повернути вкладені гроші, і зберегти при цьому свою нервову систему?

Почнемо з самого початку.

Как новостройки ЖК «Лесной квартал» создают новый уровень жизни в киевском пригороде узнайте прямо сейчас!

Якщо звертатися до начальства, то результатів це не принесе. Вони відразу будуть апелювати аргументами, що їх частка дуже важка, в порівнянні з іншими видами бізнесу.

Вони будуть робити акцент на Вашому розумінні і чуйності. Адже, хто зможе залишатися холоднокровним, коли мова йде про збільшення травматизму робітників і недобросовісності підрядників. Можливо вони можуть посилатися наприклад на проблеми з установкою горизонтально-направленого буріння і тим самим затягувати терміни.

Якщо Ви на це не реагуєте, то з Вами їм доведеться боротися іншими методами. Якщо Ви твердо вирішили витягнути з девелоперської компанії свої гроші, то в цьому випадку починаються справжні бойові дії ...

Можна сміливо нанести по противнику попереджувальний постріл!

Для початку необхідно перечитати договір. З великою часткою ймовірності, там є пункт, що дозволяє розірвати договір в односторонньому порядку, якщо одна із сторін не дотримується своїх зобов'язань, прописаних у договорі. Прострочення здачі будівництва теж є недотриманням договору. В даному випадку краще всього буде визнання договору недійсним. У такому випадку при поверненні коштів у Вас менше клопоту і нервів. Само собою, будь-які права на цей довгобуд ми втрачаємо. Але потрібно розуміти, що дане житло можуть, взагалі, не збудувати.

Як же можна здобути перемогу над супротивником при першій зустрічі? Головне тут - уникати посередників. Потрібно постаратися залишитися наодинці з особою, підписувала договір з боку забудовника, зазвичай це генеральний директор. Ось йому і треба передати заяву про розірвання договору. Йти на конфлікт з вами вони не стануть, так як це може привести до того, що в наступний раз до них заявляться натовпу агресивних пайовиків. Тому девелоперу вигідніше погодитися з вашими умовами.

Ось мета досягнута, але радіти поки рано. Потрібно спочатку отримати від них документ, в якому буде вказана дата повернення Вам грошових коштів. Причому, чим ближче цей термін, тим буде краще. Пам'ятайте, що проблеми з будівництвом можуть виявитися фіктивними, забудовник виявиться банкрутом, а керівництво фірми відправиться в бігу.

У будь-якому випадку, для поважаючої себе компанії важливим є збереження довіри з боку справжніх і потенційних клієнтів.

Copyright © . All Rights Reserved