Київ та континентальний клімат

Київ має помірно континентальний клімат. Середня температура січня становить 21 ° F (-6 ° C), і зимові дні з температурою вище нуля не рідкість; в холодних періодах з північним або північно-східним повітряним потоком температура може різко впасти, і був зафіксований абсолютний мінімум -27 ° F (-33 ° C). Сніговий покрив лежить зазвичай з середини листопада до кінця березня; безморозний період триває в середньому 180 днів, але в окремі роки перевищує 200 днів. Літо тепле, з середньою липневою значенням 68 ° F (20 ° C) і зареєстрованим максимумом 102 ° F (39 ° C). Середньорічна кількість опадів становить 25 дюймів (635 мм), а максимальна кількість опадів випадає в червні і липні.

Самые важные и интересные события в городе Киев доступны в любое удобное для вас время бесплатно и без регистрации.

макет міста

Міські межі охоплюють площу в 300 квадратних миль (780 квадратних кілометрів) на обох берегах Дніпра. Він розділений на кілька адміністративних відділень. У центрі уваги Києва площа древнегоВерхній місто, що вінчає високі обриви Дніпра. Хоча в основному це повоєнний будівництво, цей центральний район зберігає свою стару вуличну структуру, і більшість збережених історичних і архітектурних пам'яток знаходяться там. Перший серед ніхСофійскій собор, нині музей. Він був побудований в 11-м столітті і залишається, незважаючи на певні барокові модифікації в 18-м столітті, одним з кращих і найкрасивіших зразків раннерусско-візантійської церковної архітектури. Він має неф і чотири проходу і увінчаний п'ятьма куполами. Інтер'єр чудово прикрашений фресками і мозаїками; в ньому знаходиться могила Ярослава I, великого київського князя, під час правління якого був побудований собор.

Поруч знаходиться бароко Андріївська церква, спроектована Бартоломео Растреллі і побудований в середині 18-го століття; його місце на гребені крутого схилу до річки робить його яскравим орієнтиром. До іншим історичним реліквіям в центральній частині відносяться руїни Золотих воріт, також побудованих в XI столітті при Ярославі; Заборовський ворота, побудовані в 1746-48 рр.; і залишки Десятинної церкви, або Десятинної церкви, побудованої в 989-996 роках великим князем Володимиром (Володимиром I).

Copyright © . All Rights Reserved