Керамічні блоки

Керамічні блоки. Великоформатні поризовані блоки - матеріал, коефіцієнт теплопровідності якого (теплопровідність - основний параметр, за яким визначається ефективність матеріалу), становить всього 0,16-0,21 ВтмС.

Необхідно відзначити, що на теплопровідність блоки випробовувалися в жорстких умовах в Лабораторії якості Г. І. ВАЙНГАРТЕН. Принципова відмінність цього матеріалу від інших полягає в тому, що заявляються дані по теплопровідності є експлуатаційними: незважаючи на присутність «мокрих» процесів під час будівництва стіна практично відразу виходить на вказане опір передачі внаслідок того, кераміка швидко віддає поглинену вологість. Вы можете заказать и купить керамический камень porotherm по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Технологія виробництва керамічних блоків та ж, що і у звичайного червоної цегли, це: формування, сушка і випалення. Глина - основна сировина. Високі показники теплоізоляції матеріалу визначаються двома факторами - раціональними порожнечами і порами в черепку каменя. У глиняну масу (шихту), з якої формуються блоки, додають подрібнені деревна тирса, які, вигорить, утворюють в черепку каменя особливі мікроструктури - пори. Пори мають, в основному, оплавлену поверхню і замкнутий обсяг, що різко зменшує променисту і конвективну складові теплообміну. Порожнечі ж каменю виконані таким чином, що виключають пряме проходження теплопоток.

Поризовані керамічні блоки характеризуються, таким чином, значною теплову інертність: тобто інтервал часу, за який крайнє значення температури із зовнішньої стіни будівлі переходить на внутрішню сторону, причому з відчутною пом'якшенням. Теплова інертність керамічних блоків дозволяє проектувальникам житлових будівель і будівельникам повернутися до їх «блакитної мрії» - одношарової стіни, товщиною в 2,5 цегли, без утеплювача, з запасом виконуючи при цьому високі вимоги сучасної теплотехніки. Одношарові стіни з керамічних блоків прості в зведенні і найменше схильні до пошкоджень. По частині довговічності і економічності їм немає рівних, якщо при розгляді економічності брати до уваги не тільки витрати на будівництво, а й експлуатаційні і ремонтні витрати. Одношарова конструкція в 51 см, що показує опір теплопередачі R = 3,2 Вт / м2С °, складається з 51 блоку, або з двох 25 см керамічних блоків. Також поєднання блоків 38 і 25 см складаються в стіну в 63 см завтовшки, (що становить ширині кладки в 2,5 цегли) яка з запасом виконує норми по теплопровідності для РБ R = 3,93 Вт / м2С ° (норма для м Уфи R = 3,5 Вт / м2С °). Залишиться тільки обштукатурити. Ніякої додаткової теплоізоляції.

Тим, хто віддає перевагу менш масивні стіни з теплоізоляцією або облицюванням, можуть бути запропоновані відповідні конструкції з блоків з товщиною стіни 25, 38 см. Теплотехнічний розрахунок і техніко-економічне порівняння зроблені на кожну (див. Вище).

Ще один важливий фактор: теплова інертність блоку в поєднанні з можливостями кераміки акумулювати і віддавати тепло забезпечує тепловий і повітряний баланс. Тобто в приміщення завжди поступає свіже повітря, але витрати на його нагрівання взимку мінімальні. Зворотна ситуація влітку: стіни з керамічного блоку збережуть прохолоду. Перераховані переваги в сукупності роблять споруди з керамічних блоків дуже економічними в експлуатації.

Copyright © . All Rights Reserved