Чорнова обробка

Перш ніж приступити до втілення дизайнерських задумок в інтер'єрі, необхідно провести ретельну підготовку. Від якості так званої «чорнової» обробки багато в чому залежить якість подальших робіт.

Головна мета чорнової обробки полягає у вирівнюванні всіх поверхонь до ідеального стану. При цьому виправляється великий нахил або кривизна поверхні. Або те й інше відразу.

Ви можете купити квитки на потяг за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

«Нульовим» етапом можна вважати так звані «брудні роботи», такі як прокладка електропроводки, установка батарей, водопроводу, каналізації та сантехніки.

Методи вирівнювання поверхонь умовно розділимо на два типи - оштукатурювання і обшивка. Матеріали і технології використовуються в залежності від поверхні, планованої чистової обробки і типу приміщення. Порядок виконання робіт, як правило, наступний: стеля, стіни, отвори, підлогу.

електрика

Основне завдання тут - як можна ретельніше розрахувати точки виходів, т. Е. Розетки і вимикачі, зробити під них підводку дроти, але самі розетки поки не встановлювати і не підключати до щитка. При цьому не можна забувати, що пральна машина з'єднується трьох- жильним проводом. Разом з електричними проводами зазвичай прокладають інші супутні дроти - телевізор, телефон, Інтернет (все це повинно бути закладено в електротехнічний проект). Залежно від типу вирівнювання, проводи ховаються в штроби або в короби і гофри.

Як правило, від понижувальної трансформаторної підстанції електроенергія підводиться до будівлі по підземному кабелю або повітряним дротах. Якщо відстань від підстанції до будівлі значне, то дроти підвішуються на проміжних опорах. Електричний струм (максимальна напруга - 380 В, найбільш поширене в даний час - 220 В) надходить на головний (вступний) щит, а від нього розгалужується по магістральним проводам (внутрішнім кабельних лініях), що підводить струм до розподільних коробок або груповим щитків, встановленим на кожному поверсі. Звідси прокладаються вводи до щитка з лічильником і запобіжними пробками.

До міжповерховим розподільних коробок прокладаються чотири дроти, з них три так званих фазних і один - нульовий. Напруга між фазними проводами може бути 380 В, а між фазним і нульовим - тільки 220 В. Саме вони - фазний і нульовий дроти - ведуть до квартирного лічильника з запобіжним щитком і пробками. Тому напруга, що подається у внутрішню електромережу, не перевищує 220 В.

Copyright © . All Rights Reserved